Chcesz zezłomować auto?

Zadzwoń: 883 15 15 15
Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Wycena aut - autozłom

Wycena auta oraz jego transport zawsze jest za darmo! Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub skontaktujesz się z nami w inny sposób i w ciągu kilku minut otrzymasz wycenę swojego pojazdu.
Dla nas najważniejszy jest klient! Złomowanie aut przebiega z zachowaniem wszystkich niezbędnych formalności.
Klient informowany jest o każdym etapie zlecenia. Zależy nam na trwałych relacjach z naszymi klientami.

Auta odbieramy własnym transportem, a wszelkie formalności załatwiamy od ręki. Wystawiamy zaświadczenia potrzebne do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji i ubezpieczalni. Jesteśmy grupą specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Kasacja samochodów przeprowadzana jest niezwykle szybko, dzięki czemu nasi klienci nie muszą ubiegać się o pieniądze przez długi okres. Zaufały nam setki klietów z województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego – dojeżdżamy do naszych klientów w dogodnym dla nich terminie. Skup aut DWCAR zapewnia w pełni bezpłatne usługi, czego nie mogą zapewnić właściciele konkurencyjnych autozłomów.

Sprzedaż części - szrot

Szukasz części do swojego auta, a w sklepie nie są one dostępne? A może ich cena jest zbyt wysoka? Zadzwoń do nas! Sprawdź dostępność oryginalnych części do twojego modelu auta!
Na złomowisko często trafiają auta sprawne mechaniczne, ale z korozją lub odwrotnie. Auta nie są sprawne lub mają małe usterki, ale wiele z ich części nadaje się do ponownego użycia.
Miałeś stłuczkę i nie możesz zaleźć elementów blacharskich w odcieniu swojego auta? Zadzwoń, może akurat ten model znajduje się na naszym złomowisku.
Części takie są oryginalne, sprawdzone i o wiele tańsze niż nowe! Dostępne od ręki!
Prosimy o przemyślane zakupy, gdyż zwrotu używanych części nie przyjmiemy.

Wszystko załatwione szybko i profesjonalnie. Panowie, którzy przyjechali po wrak, przybili o umówionej wcześniej porze, świetne (z racji podobnego wieku też na luzie) podejście do klienta. Pani odbierająca telefon rzeczowa i miła, da się ze wszystkim dogadać.

Kamil

Wyjątkowa szybka i miła obsługa. Fachowe doradztwo i znajomość w branży.

Zbigniew Dopierała

Profesjonalnie i sympatycznie. Obsługa sprawna, zarówno internetowa jak i na miejscu. Uzyskałam wszystkie potrzebne informacje, a formalności zajęły 5 minut. Polecam.

Mari Veah

Firma ma przyjazne nastawienie do klienta! Zaproponowali za moje autko najwięcej (nawet 3 razy więcej), a sprawdzałem jeszcze 3 inne punkty. Polecam tu oddać swój nie potrzebny samochód! Uczciwa cena za części używane.

Kamil

Szybko sprawnie w ten sam dzień odbiór auta,lepsze pieniądze niż w innych firmach. Polecam!

Marcin Jasko

Pełen profesjonalizm, bardzo miła i rzeczowa obsługa.

Małgorzata P

Fachowo!

Artur Bednarz

zezłomowanych aut

lat na rynku

zadowolonych klientów

ton odzyskanych części

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id=”372100″ show_title=”on” _builder_version=”4.17.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/wpforms_selector]