Auto szrot 

Auto szroty, czyli najlepsze miejsce dla nienadających się do dalszego użytku pojazdów. Masz stare auto i nie wiesz co z nim zrobić? Chcesz je zezłomować? Oddać na szrot? Jak wygląda ten proces? Poznaj wszystkie niezbędne informacje!

Jak funkcjonuje auto szrot?

Szrot samochodowy, szrot części – to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Tylko jak legalnie, szybko i z zyskiem oddać pojazd na szrot? 

Po wstępnej wycenie telefonicznej umawiamy się na odbiór pojazdu w dogodnym dla Ciebie terminie. Przyjedziemy pod wskazany adres i załadujemy pojazd na autolawetę. Wszelkie dokumenty wystawiamy na miejscu i płacimy gotówką od ręki. Cała procedura oddania pojazdu na auto szrot  trwa dosłownie kilkanaście minut.

Sprawdź również naszą ofertę na złomowanie aut.

Bezpłatny transport samochodu na szrot

W naszej firmie transport auta na szrot jest darmowy. To ważne, ponieważ nie wszystkie szroty samochodowe oferują tę usługę gratis. Wybierając naszą ofertę, nie musisz więc martwić się dodatkowymi kosztami. 

Autoszrot – kasacja tylko z zezwoleniem

Jeśli posiadasz stare, uszkodzone lub po prostu zużyte auto, należy przekazać je do legalnej firmy zajmującej się kasacją samochodów. Dostaniesz urzędowe zaświadczenie o kasacji Twojego samochodu. To bardzo ważne, ponieważ procedury związane ze złomowaniem pojazdu są ściśle określone przez przepisy prawa. Dopiero otrzymanie zaświadczenia od stacji demontażu pojazdu pozwoli na wyrejestrowanie auta w wydziale komunikacji. Tylko stacje demontażu pojazdów to legalnie działające szroty.

Używane części zamienne na szrocie

Auto części szrot to największy magazyn dostępnych oryginalnych części do Twojego modelu auta. Właśnie tu znajdziesz części używane w dobrej cenie. Są one dużo tańsze niż w serwisie i przede wszystkim oryginalne.

Skorzystaj z naszej oferty złomowania aut – zadzwoń i sprawdź nasze ceny!

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]