zlomowaniepawlak.pl » auto szrot » wielkopolska » Auto szrot – Borek Wielkopolski

Auto szrot Borek Wlkp.

Masz stary, uszkodzony lub porostu nienadający się do dalszego użytkowania pojazd? Nie wiesz co z nim zrobić? Pomożemy! Auto szrot Borek Wielkopolski to miejsce, w którym możesz pozbyć się swojego niepotrzebnego już samochodu.
Sprawdź, jak wygląda ten proces!

Auto szrot Borek Wielkopolski – jak działa auto szrot w Borku Wielkopolskim?

Jeśli chcesz oddać swoje auto na szrot, wystarczy że zadzwonisz. Wycenę auta poznasz już podczas pierwszej rozmowy. Umówimy się na odbiór pojazdu pod wskazanym adresem. Na miejscu zapłacimy gotówką. Od ręki wystawimy też zaświadczenie o demontażu pojazdu. Auto na szrot zostanie załadowane na lawetę, a wszystko to potrwa dosłownie chwilę.

Auto szrot Borek Wlkp. – dlaczego my?

W ramach naszych usług możesz również odwiedzić skup aut Borek Wielkopolski, na którym znajdziesz używane części do samochodu. Ponadto oferta złomowania pojazdów działa zawsze tak, by w jak najbardziej profesjonalny i dogodny dla klienta sposób rozwiązać sprawę. W praktyce po telefonicznej wycenie następuje odbiór pojazdu, a klient otrzymuje urzędowe zaświadczenie o przekazaniu go do złomowania. Tylko legalnie wystawiony dokument pozwoli na wyrejestrowanie pojazdu w wydziale komunikacji. Warto również pamiętać, że transport auta na szrot w pobliżu Borku Wielkopolskiego zawsze jest bezpłatny. Kasując u nas pojazd, nie ponosisz żadnych kosztów.

Auto szrot w pobliżu Borka Wielkopolskiego – ile trwa odbiór?

Jak długo trzeba czekać na odbiór auta przed demontażem? Nasz auto szrot znajduje się w odległości kilkudziesięciu kilometrów od Borka Wielkopolskiego. Właśnie dlatego odbiór pojazdu do demontażu odbywa się zawsze albo w ten sam dzień, albo następnego dnia po telefonie do nas. Zadzwoń i sprawdź, kiedy możemy przyjechać po Twój samochód!

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

Napisz do nas

4 + 3 =