Złom i szrot DWCAR – działalność w Kościanie

Złomowisko i szrot DWCAR od kilkunastu lat działa na terenie województw wielkopolskiego i dolnośląskiego. Siedziba naszej firmy mieści się w Poniecu, jednakże nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców z Kościana. W ramach naszej działalności oferujemy profesjonalne złomowanie aut, które realizowane jest przez najbardziej wykwalifikowanych specjalistów na rynku. DWCAR to rodzinna firma, która pochwalić się może wieloletnim doświadczeniem. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu zapewniamy proste oraz szybkie złomowanie aut. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia do prowadzenia tego rodzaju działalności na terenie całej Polski. Jako jeden z nielicznych złomowisk i szrotów na terenie Kościana oferujemy osobisty i bezpłatny odbiór pojazdu od Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego my?

Nasz szrot zapewnia kompleksowe doradztwo i pomoc w zakresie złomowania i kasacji pojazdów. Od wielu lat działamy na terenie miejscowości Kościan  kasacja samochodów przeprowadzana jest bardzo szybko, dzięki czemu nasi Klienci błyskawicznie uzyskują dokumenty niezbędne do unieważnienia dowodu rejestracyjnego oraz wyrejestrowania pojazdu.

Dlaczego warto wybrać DWCAR? Jesteśmy jednym z najdłużej działających szrotów i złomowisk w okolicy Kościana. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają osobisty odbiór pojazdu od Klienta, dzięki czemu nie musi on specjalnie przyjeżdzać do naszej siedziby w Poniecu. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie prowadzenia złomu i szrotu, co pozwala na bardzo szybką oraz profesjonalną obsługę.

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW I SZROT – ZASADA DZIAŁANIA

Oddając auto do złomu DWCAR należy pamiętać o tym, że musi ono spełniać jedno, ale za to bardzo ważne, wymaganie. Masa samochodu nie może być mniejsza niż 90 procent wagi własnej wpisanej w powiązany dowód rejestracyjny. Ustawa ta dotyczy tylko i wyłącznie aut osobowych. Złomowisko ma prawo domagać się dopłaty za każdy brakujący kilogram.

Stacje demontażu pojazdów, by prowadzić legalną działaność, muszą posiadać pisemną zgodę wojewody. Przed oddaniem pojazdu na złom zalecamy zweryfikować ten fakt. Nielegalnie działające złomowiska często proponują swoim klientom korzystniejsze ceny, jednakże należy mieć na uwadzę to, że taka transakcja nie jest zgodna z prawem. Skutkuje to możliwością wystąpienia bardzo przykrych konsekwencji – problemami z fiskusem oraz niewyrejestrowanym samochodem.

JAK DOJECHAĆ DO NASZEGO SZROTU? 

Szrot DWCAR znajduje się w Poniecu, miejscowości oddalonej o niecałe 50 kilometrów na południe od Kościana. W razie problemów zachęcamy do kontaktu – nasi pracownicy pomogą w odnalezieniu siedziby firmy. Naszym Klientom proponujemy darmową wycenę oraz odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca, bez konieczności przyjeżdzania na nasz złom.

Dane kontaktowe

Wycena aut – 883 15 15 15 Sprzedaż części – 790 785 506 Instalacje gazowe – 883 15 15 15 Odbiór aut do złomowani – 883 15 15 15

Adres

Szosa Gostyńska 27
64-125 Poniec

Email

autotax13@interia.pl

NIP

 696-153-48-00

REGON

301632997

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 9:00 – 17:00
Sb.: 9:00 – 13.00
Nd.: nieczynne

Napisz do nas