Kasacja pojazdów na terenie Legnicy

DWCAR to w pełni profesjonalny złom z siedzibą w Poniecu. Naszym celem jest stały rozwój przedsiębiorstwa, dzięki czemu trafiamy do coraz większego grona klientów. Obecnie firma działa m.in. na terenie województwa dolnośląskiego oraz wielkopolskiego – oferujemy kasację samochodów dla mieszkańców Legnicy oraz pobliskich miejscowości. Z naszych usług skorzystały już setki klientów, co potwierdzają opinie zadowolonych osób. Staramy się podchodzi personalnie do każdego zlecenia, co przekłada się na wysokie standardy obsługi. Złomowanie aut przebiega na podstawie wypracowanych schematów, które stale rozwijamy – pozwala to na szybką i bezproblemową obsługę oraz skrócenie do minimum czasu realizacji każdego zlecenia.

Najlepszy szrot w okolicy

Co sprawia, że nasza firma cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Przede wszystkim nasz złom to wieloletnie doświadczenie w branży i wykwalifikowany personel, który posiada niezbędną wiedzę. Kasacja pojazdów na terenie Legnicy wykonywana jest szybko, a klienci otrzymują wszelkie niezbędne dokumenty. Staramy się, aby złomowanie aut trwało stosunkowo jak najkrócej, a nasi klienci szybko otrzymali środki. Szrot DWCAR to nie tylko kompleksowa kasacja samochodów, ale również skup aut skierowany do mieszkańców Legnicy. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje – zachęcamy do sprawdzenia. 

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

ZŁOMOWANIE AUT – JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ?

Pozbycie się samochodu niesprawnego techniczne, którego naprawa jest zupełnie nieopłacalna nie jest trudne. Aby jednak proces złomowania aut odbył się legalne, samochód oddawany do kasacji musi posiadać numer VIN, numer podwozia oraz numer ramy. Co więcej, samochód musi być kompletny, a jego waga nie może wynosić mniej niż 90{fada9a9143f0cb634de50504651ce852533a8cee42091d750fa54f7a085262b8} masy zadeklarowanej w dowodzie rejestracyjnym. Nie warto więc pozbywać się części na własną rękę, przy czym wyjątek stanowi tu sprawny sprzęt audio oraz elementy ozdobne. Stacja demontażu nie powinna też mieć problemów z wymontowaną turbosprężarką, jednak jeśli w samochodzie brakuje naprawdę kluczowych elementów takich jak drzwi, silnik czy elementy podwozia, właściciel samochodu może liczyć się z karami pieniężnymi.

SKUP AUT – AUTOZŁOM DWCAR LEGNICA

 

Nasz skup aut jako jeden z niewielu w Legnicy oferuje całkowicie darmową wycenę pojazdu i dojazd do klienta. Staramy się jak najszybciej dotrzeć i zaoferować określoną sumę za pojazd. Skup aut to dobre rozwiązanie w wielu przypadkach. Najczęściej sprzedawane są auta powypadkowe oraz stare, na które trudno jest znaleźć nowego nabywcę. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, stosując się do ogólnie przyjętych standardów. Nasz skup aut umożliwia sprzedaż każdego pojazdu, bez względu na stopień uszkodzenia czy model. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu umówienia się na bezpłatną wycenę. Oferujemy najlepsze stawki w Legnicy!

Dane kontaktowe

Wycena aut - 883 15 15 15
Sprzedaż części - 790 785 506
Odbiór aut do złomowania - 883 15 15 15

Adres

Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email

autotax13@interia.pl

NIP

696-153-48-00

REGON

301632997

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Sb.:8:00 - 13.00
Nd.: nieczynne

Napisz do nas