Kasacja samochodów dla mieszkańców Lubonia – Szrot DWCAR


Skupaut i złom - DWCAR Luboń

Firma DWCAR Damian Pawlak od ponad 6 lat pomaga mieszkańcom Lubonia w złomowaniu aut. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w branży, dzięki czemu oferowane przez nas usługi wyróżniają się wysokim poziomem i pełnym profesjonalizmem. Kasacja samochodów odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem, czego potwierdzeniem są dokumenty wystawiane po zezłomowaniu pojazdu. Zaświadczenie o demontażu jest podstawą do wyrejestrowania pojazdu i uniknięcia opłat w dalszej przyszłości.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszego złomu?

Jesteśmy jedną z niewielu firm w pobliżu Lubonia, która tak kompleksowo i rzetelnie podchodzi do swoich klientów. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi pracownicy udzielą niezbędnych informacji i wyjaśnią procedurę złomowania aut. Złom DWCAR działa na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska – dojeżdżamy do klienta i na miejscu załatwiamy wszelkie formalności. Nasza główna siedziba mieści się w Poniecu oddalonym jedynie 70 kilometrów od Lubonia, co pozwala nam na szybki dojazd. Działamy szybko i sprawnie, co przekłada się na pozytywne opinie i rekomendacje klientów. Postaw na sprawdzoną kasację samochodów i wybierz firmę DWCAR Damian Pawlak.

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

 

Złomowanie aut

Chcesz zezłomować swoje auto?

Zadzwoń!

Tel. 883 15 15 15

 

 


Skup aut w Luboniu

Oprócz złomowania aut, prowadzimy również skup aut na terenie Lubonia i okolic. Jako nieliczny zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta – nieduża odległość sprawia, że często dojeżdżamy w przeciągu godziny. Zapewniamy także bezpłatną wycenę samochodu, dzięki czemu klient odciążony jest z jakichkolwiek opłat. W ramach naszej działalności załatwiamy wszelkie formalności związane ze sprzedażą pojazdu. Duża wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że cały proces przebiega szybko i bez żadnych komplikacji.

Z naszych usług korzysta wiele osób. Skup aut to miejsce, w którym sprzedawane są m.in. auta powypadkowe. Właściciel takiego samochodu nie musi przez długi okres szukać osoby chętnej na kupno – nasz szrot przyjmuje każde auto bez względu na uszkodzenia i model. Ponadto z naszych usług często korzystają posiadacze starych samochodów, które cieszą się coraz mniejszą popularnością na rynku motoryzacyjnym.

Jak dojechać do naszego złomu z Lubonia?

Poniec położony jest 70 kilometrów na południe od Lubonia. W naszej siedzibie odbywa się m.in. kasacja samochodów oraz prowadzony jest skup aut. Aby dojechać do Pońca, należy kierować się drogą krajową 430 przez miejscowości Mosina, Kopyta i Rogaczewo Małe.

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Skontaktuj się z naszymi pracownikami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Dodatkowe informacje o naszej działalności znajdują się na stronie głównej. Oferujemy kompleksową kasację samochodów – wybierz firmę, której zaufało wielu mieszkańców Lubonia. Dojeżdżamy do klienta i załatwiamy wszelkie formalności.


Sprzedaż części

tel. 790 785 506

 

 


Kontakt

Napisz do nas

Dane kontaktowe

 DWCAR Damian Pawlak
Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec
  • Wycena aut: 883 15 15 15
  • Sprzedaż części: 790 785 506
  • Instalacje gazowe: 883 15 15 15
  • Odbiór aut do złomowania: 883 15 15 15
  • Email:
  • NIP: 696-153-48-00
  • REGON: 301632997

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00
  • Sobota: 9:00-13:00
  • Niedziela: nieczynne