URZĘDOWE ZŁOMOWANIE AUT

Firma DWCAR powstała już w roku 2011, ale tak naprawdę nasza przygoda z motoryzacją zaczęła się dużo wcześniej. Od zawsze ponad wszystko kochaliśmy samochody i wszystko co z nimi związane, a z czasem ta miłość stała się naszą pracą. 

Złomowanie to recykling

Samochody nie mają przed nami tajemnic. Przez mechanikę, instalacje gazowe, a nawet lakiernictwo samochodowe poznaliśmy auta do ostatniej śrubki. Pasja i codzienna praca wkładane w tę działalność, każdego dnia pchały nas coraz dalej. I otwierały przed nami nowe horyzonty. I nowe pytania. Każdego roku pojawiają się na rynku nowe samochody, nowe modele. Nie tylko ładniejsze, ale coraz bardziej innowacyjne, coraz bardziej bezpieczne, coraz bardziej ekologiczne. A co dzieje się z samochodami, które przestają już być potrzebne?

To wtedy coraz częściej w naszych rozmowach zaczął pojawiać się temat odpowiedzialności za losy planety i nierozerwalnie związane z tym pojęcie recyklingu. I co najważniejsze pojawiło się kolejne pytanie: jak my, zakochani w motoryzacji i samochodach, możemy przyczynić się do poprawy środowiska? Szybko odpowiedzieliśmy sobie na to pytanie: przekształćmy się w stację demontażu pojazdów, posiadającą wszystkie wymagane przepisami zezwolenia i złomującą samochody zgodnie z rygorystycznymi zasadami. To będzie nasz wkład w naprawę świata, a misją naszej firmy będzie działanie na rzecz ochrony zasobów naturalnych planety. Każde prawidłowo zezłomowane auto, to mniejsze wydobycie surowców naturalnych. I tak to się zaczęło.

W pełni legalnie

Przede wszystkim spełniliśmy rygorystyczne prawne i środowiskowe wymogi i otrzymaliśmy urzędowe pozwolenie od Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Nieustanny rozwój i kolejne inwestycje sprawiły, że dziś jesteśmy jedną z największych w regionie firm zajmujących się kasacją pojazdów. Dla naszych klientów oznacza to profesjonalną obsługę, szybki termin realizacji zleceń i legalne złomowanie pojazdów. Co to znaczy?

Każdy kto oddaje w nasze ręce swój samochód ma pewność, że zostanie on poddany recyklingowi. Spuszczone zostaną z niego i zutylizowane wszystkie płyny począwszy do olejów, przez resztki benzyny po płyn chłodniczy. Potem rozbieramy samochód na części pierwsze: oddzielamy materiały syntetyczne, szkło i plastiki od części metalowych. Następnie metale trafiają potem do hut, gdzie są przetapiane i ponownie wykorzystywane w produkcji przemysłowej. Legalne złomowanie samochodów to recykling w najczystszej postaci. Zajmujemy się urzędowym złomowaniem pojazdów. Znaczy to, że po kasacji u nas pojazdu otrzymujecie Państwo urzędowe zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu. To dokument będący podstawą do wyrejestrowania pojazdu.

Wystarczy, że zadzwonisz!

Choć główną działalnością firmy jest kasacja aut, to ponadto zajmujemy się również sprzedażą części zamiennych do wszystkich marek pojazdów. Ponadto wiele części złomowanych u nas samochodów nadaje się jeszcze do użytku. To zupełnie tak jakbyśmy dawali tym częściom drugie życia.

Siedzibą firmy jest Poniec koło Leszna, ale działaniem obejmujemy spory obszar. Skupujemy przeznaczone do złomowania samochody na terenie całego województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego. Na terenie takich miast jak Poznań, Wrocław, Legnica, Kalisz, Krotoszyn, Kościan, Luboń, Rawicz, Wschowa, Polkowice, Ostrów Wlkp., Leszno, Jarocin, Śrem, Trzebnica, Poniec, Czarkowo, Koźmin Wlkp., Góra, Głogów, Brzeg Dolny, Wschowa, Sława, Kargowa, Gostyń, Jarocin, Dolsk, Borek Wlkp., Milicz, Kargowa, Ścinawa, Kobylin, Wąsosz, Żmigród, Pleszew, Rawicz, Śmigiel, Śrem, Sulmierzyce, Stęszew, Wolsztyn i okolice.

BĄDŹ EKO Z NAMI!!!

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]