DWCAR Ostrów Wielkopolski - kasacja i złomowanie aut


Złomowanie aut - szrot DWCAR Ostrów Wielkopolski

DWCAR to firma działająca jako stacja demontażu pojazdów. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Poniecu na terenie województwa wielkopolskiego. Miejscowość ta oddalona jest od Ostrowa Wielkopolskiego o niecałe 90 kilometrów na zachód. Nasze usługi oferujemy mieszkańcom Wielkopolski, jak i Dolnego Śląska. Bardzo często z naszej oferty korzystają mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego, co wynika z kompleksowej obsługi i profesjonalnizmu naszych wykwalifikowanych pracowników. Od kilkunastu lat zajmujemy się kasacją i złomowaniem aut. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Naszym Klientom proponujemy kompleksową pomoc już na samym starcie współpracy. Z tego też powodu pomimo tej znaczącej odległości pomiędzy Poniecem a Ostrowem Wielkopolskim, mieszkańcy decydują się na skorzystanie właśnie z naszych usług.

Szrot DWCAR, czyli profesjonalizm i perfekcjonizm

Bez wątpienia jesteśmy firmą, która bezproblemowo wyróżnia się na tle konkurencji. Staramy się, by nasi Klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług, a po współpracy wypowiadali się o nas w samych superlatywach. Naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta - proponujemy ekspresowy czas realizacji oraz najbardziej korzystne warunki na rynku. W ramach pozyskiwania aut proponujemy całkowicie darmową wycenę pojazdu oraz jego odbiór w miejscu wskazanym przez Klienta. Skupujemy auta w każdej kondycji - niezależnie, czy są one zniszczone, czy też nie. Z tej opcji najcześciej korzystają osoby, których samochody uległy znacznemu uszkodzeniu w wyniku wypadku drogowego.

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

 

Złomowanie aut

Chcesz zezłomować swoje auto?

Zadzwoń!

Tel. 883 15 15 15

 

 


Złomowanie pojazdów - wytyczne i zasady

Oddając auto do złomu ważne jest to, by jego masa nie była mniejsza, niż 90% wagi własnej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. Reguła ta dotyczy tylko i wyłącznie samochodów osobowych. Szrot może wymagać od Klienta uiszczenia stosownej zapłaty za każdy przekroczony kilogram, dlatego jest to tak niezwyle ważne. Pamiętać należy również o tym, że stacje demontażu pojazdów mogą funkcjonować tylko wtedy, kiedy została im wystawiona pisemna zgoda wojewody. W innym przypadku taka firma działa niezgodnie z prawem, a wszystkie procesy przez nią wykonywane są nielegalne. Dla Klienta może to oznaczać bardzo złe konsekwencje prawne.

Jak dojechać do szrotu DWCAR?

Szrot DWCAR ma swoją siedzibę w Poniecu, miejscowości oddalonej o 90 kilometrów na zachód od Ostrowa Wielkopolskiego. W razie potrzeby nasi pracownicy udzielą nieocenionych wskazówek dojazdu do złomu. W ramach oferty proponujemy całkowicie bezpłatny odbiór pojazdu z miejsca wskazanego przez klienta.


Sprzedaż części

tel. 790 785 506

 

 


Kontakt

Napisz do nas

Dane kontaktowe

  DWCAR Damian Pawlak
Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec
  • Wycena aut: 883 15 15 15
  • Sprzedaż części: 790 785 506
  • Instalacje gazowe: 883 15 15 15
  • Odbiór aut do złomowania: 883 15 15 15
  • Email:
  • NIP: 696-153-48-00
  • REGON: 301632997

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00
  • Sobota: 9:00-13:00
  • Niedziela: nieczynne