Złom i skup aut - DWCAR Polkowice


Złom DWCAR - działamy w Polkowicach

Złom DWCAR od wielu lat działa na terenie województw dolnośląskiego i wielkopolskiego. Nasza siedziba mieści się w Poniecu, natomiast współpracujemy z osobami z Polkowic. W ramach naszej działalności oferujemy kompleksowe złomowanie aut, które wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów. DWCAR to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem – do każdego klienta podchodzimy personalnie, dzięki czemu zapewniamy szybkie i proste złomowanie aut. Posiadamy wszelkie pozwolenia, które umożliwiają nam na prowadzenie działalności na terenie Polski. Jako jeden z nielicznych szrotów działających na terenie Polkowic oferujemy osobisty odbiór pojazdu od klienta – zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto zezłomować auto w naszym szrocie?

Nasz szrot zapewnia kompleksowe doradztwo i pomoc w zakresie złomowania auta. Od wielu lat działamy na terenie Polkowic - kasacja samochodów przeprowadzana jest bardzo szybko, co pozwala naszym klientom na bezproblemowe uzyskanie dokumentów niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Jesteśmy jednym z najdłużej działających szrotów w okolicy Polkowic. Nasi pracownicy zapewniają osobisty odbiór pojazdu od klienta, dzięki czemu nie musi on dojeżdżać do naszej siedziby. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie prowadzenia złomu, co pozwala na błyskawiczne złomowanie auta. W ramach naszej działalności prowadzony jest również skup aut.

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

 

Złomowanie aut

Chcesz zezłomować swoje auto?

Zadzwoń!

Tel. 883 15 15 15

 

 


Skup aut dla mieszkańców Polkowic

DWCAR działa również jako skup aut. Chcesz pozbyć się starego lub powypadkowego pojazdu? Gwarantujemy odbiór samochodu w każdym stanie. Zapewniamy bezpłatną wycenę i odbiór auta na terenie Polkowic. Skup aut jest korzystnym rozwiązaniem dla osób, które pragną pozbyć się dodatkowego źródła wydatków i uzyskać dodatkowe środki. Wszystkie wyceny wykonywane są przez naszych pracowników – staramy się dokładnie ocenić stan samochodu przed podaniem ostatecznej ceny. Więcej informacji uzyskają Państwo po kontakcie osobistym poprzez formularz bądź telefonicznie – zachęcamy do zadawania pytań.

Jak dojechać do skupu aut?

Nasz skup aut mieści się w Poniecu oddalonym o 75 kilometrów od Polkowic. Oferujemy osobisty odbiór aut – w tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania. Nasi pracownicy dostępni są w dni robocze – staramy się jak najszybciej dojechać do klienta.


Sprzedaż części

tel. 790 785 506

 

 


Kontakt

Napisz do nas

Dane kontaktowe

  DWCAR Damian Pawlak
Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec
  • Wycena aut: 883 15 15 15
  • Sprzedaż części: 790 785 506
  • Instalacje gazowe: 883 15 15 15
  • Odbiór aut do złomowania: 883 15 15 15
  • Email:
  • NIP: 696-153-48-00
  • REGON: 301632997

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00
  • Sobota: 9:00-13:00
  • Niedziela: nieczynne