Złom DWCAR – działamy w Polkowicach

Złom DWCAR od wielu lat działa na terenie województw dolnośląskiego i wielkopolskiego. Nasza siedziba mieści się w Poniecu, natomiast współpracujemy z osobami z Polkowic. W ramach naszej działalności oferujemy kompleksowe złomowanie aut, które wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów. DWCAR to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem – do każdego klienta podchodzimy personalnie, dzięki czemu zapewniamy szybkie i proste złomowanie aut. Posiadamy wszelkie pozwolenia, które umożliwiają nam na prowadzenie działalności na terenie Polski. Jako jeden z nielicznych szrotów działających na terenie Polkowic oferujemy osobisty odbiór pojazdu od klienta – zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto zezłomować auto w naszym szrocie?

Nasz szrot zapewnia kompleksowe doradztwo i pomoc w zakresie złomowania auta. Od wielu lat działamy na terenie Polkowic – kasacja samochodów przeprowadzana jest bardzo szybko, co pozwala naszym klientom na bezproblemowe uzyskanie dokumentów niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Jesteśmy jednym z najdłużej działających szrotów w okolicy Polkowic. Nasi pracownicy zapewniają osobisty odbiór pojazdu od klienta, dzięki czemu nie musi on dojeżdżać do naszej siedziby. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie prowadzenia złomu, co pozwala na błyskawiczne złomowanie auta. W ramach naszej działalności prowadzony jest również skup aut.

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

SKUP AUT DLA MIESZKAŃCÓW POLKOWIC

DWCAR działa również jako skup aut. Chcesz pozbyć się starego lub powypadkowego pojazdu? Gwarantujemy odbiór samochodu w każdym stanie. Zapewniamy bezpłatną wycenę i odbiór auta na terenie Polkowic. Skup aut jest korzystnym rozwiązaniem dla osób, które pragną pozbyć się dodatkowego źródła wydatków i uzyskać dodatkowe środki. Wszystkie wyceny wykonywane są przez naszych pracowników – staramy się dokładnie ocenić stan samochodu przed podaniem ostatecznej ceny. Więcej informacji uzyskają Państwo po kontakcie osobistym poprzez formularz bądź telefonicznie – zachęcamy do zadawania pytań.

JAK DOJECHAĆ DO SKUPU AUT? 

Nasz skup aut mieści się w Poniecu oddalonym o 75 kilometrów od Polkowic. Oferujemy osobisty odbiór aut – w tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania. Nasi pracownicy dostępni są w dni robocze – staramy się jak najszybciej dojechać do klienta.

Dane kontaktowe

Wycena aut – 883 15 15 15 Sprzedaż części – 790 785 506 Instalacje gazowe – 883 15 15 15 Odbiór aut do złomowani – 883 15 15 15

Adres

Szosa Gostyńska 27
64-125 Poniec

Email

autotax13@interia.pl

NIP

 696-153-48-00

REGON

301632997

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 9:00 – 17:00
Sb.: 9:00 – 13.00
Nd.: nieczynne

Napisz do nas