Kasacja pojazdów i złomowanie aut DWCAR Rawicz

DWCAR Rawicz to najlepsza stacja demontażu pojazdów. Nasza firma mieści się w Pońcu na terenie wojewójdztwa wielkopolskiego. Prezentowana przez nas oferta skierowana jest mieszkańcom Wielkopolski, jak i Dolnego śląska. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w kasacji aut, dzięki czemu jakość oferowanych przez nas usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z precyzją, co przekłada się na zadwolonenie naszych Klientów. Zawsze staramy się udzielić jak najwięcej informacji przez dokonaniem złomowania, tak, by nasi Klienci wiedzieli, na czym polega ten cały proces. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do Pońca, który znajduje się 22 km od Rawicza.

Dlaczego warto u nas zezłomować auto?

Każdego dnia dbamy o to, by wyróżnić się na tle konkurencji. Staramy się, by jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Naszym celem jest, aby nasi Klienci podejmowali dla siebie jak najkorzystniejsze decyzje, dlatego na każdym etapie złomowania auta robimy wszystko, by Klient był wszystkiego świadomy i wiedział na czym polega ten proces. Posiadamy zezwolenie od wojewody na prowadzenie tego typu działaności, co potwierdza kompetencje naszej stacji demontażu pojazdów. Opinie Klientów z Rawicza potwierdzają nasze umiejętności oraz profesjonalizm. W ramach pozyskiwania aut proponujemy całkowicie darmową wycenę pojazdu oraz jego odbiór od spredawcy. Skupujemy auta w każdym stanie – niezależnie od tego, czy auto jeździ, czy też nie. Z tego rozwiązania często korzystają osoby, których samochody uległy zniszczenu w wyniku wypadku. Skup aut do bardzo ciekawa alternatywa dla kasacji, ponieważ pozwala to Klientowi na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW – ZASADY

Samochód, który ma zostać zezłomowany, musi być w stosunkowo kompletny. Najważniejszym czynnikiem jest masa pojazdu, która nie może być mniejsza niż 90 procent wagi własnej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. Ustawa ta obowiązuje tylko dla samochodów osobowych. Stacja demontażu pojazdów ma możliwość domagania się kary za każdy brakujący kilogram auta. Firmy, które działają jako stacje demontażu muszą mieć zgodę wojewody. Przez oddaniem swojego pojazdu na złom warto zweryfikować, czy dana firma posiada wspomnianą zgodę. Nielegalne złomowiska często proponują korzystniejsze warunki cenowe, jednalże transakcja tego typu może być powodem bardzo dużych problemów z Urzędem Skarbowym. Dlatego niezwykle ważne jest, by złom prowadził swoją działaność legalnie.

JAK DOJECHAĆ DO SKUPU AUT DWCAR? 

Nasz skup aut mieści się w Pońcu oddalonym o 22 kilometry od Rawicza w kierunku północy Polski. Naszym Klientom oferujemy osobisty odbiór aut – w tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi pracownicy dostępni są we wszystkie dni robocze. Do Klienta staramy się dojechać jak najszybciej oraz w dogodnym terminie.

Dane kontaktowe

Wycena aut – 883 15 15 15 Sprzedaż części – 790 785 506 Instalacje gazowe – 883 15 15 15 Odbiór aut do złomowani – 883 15 15 15

Adres

Szosa Gostyńska 27
64-125 Poniec

Email

autotax13@interia.pl

NIP

 696-153-48-00

REGON

301632997

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 9:00 – 17:00
Sb.: 9:00 – 13.00
Nd.: nieczynne

Napisz do nas