SIEĆ ZBIERANIA POJAZDÓW

Skorzystaj z sieci Zbierania Pojazdów w atrakcyjnej cenie

Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami:

 

tel. 531 886 849

[wpforms_selector form_id=”372100″ show_title=”on” _builder_version=”4.19.5″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/wpforms_selector]

SIEĆ ZBIERANIA POJAZDÓW

Musisz wypełnić obowiązek posiadania sieci zbierania pojazdów? Zapewnij sobie umowę na rok 2023 na atrakcyjnych warunkach.

DLaczego sieć zbierania pojazdów z nAmi?

Od roku 2019 nasza firma – DWCAR posiada własną sieć zbierania pojazdów, dzięki współpracy z innymi Stacjami Demontażu Pojazdów posiadamy solidne fundamenty i pewność, że nasza sieć zbierania pojazdów spełnia wszystkie wymogi ustawowe.

Korzystając z naszych usług, unikniesz kar, mandatów oraz niepotrzebnego zainteresowania ze strony urzędów. Dzięki naszej pełnej dokumentacji finansowej, będziesz mógł skutecznie rozliczyć poniesione koszty związane z gospodarowaniem odpadami pojazdów.
Działamy na terenie całej Polski, bez żadnych ograniczeń administracyjnych. Możemy zawierać umowy swobodnie z każdym wprowadzającym, który posiada zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

CO to jest sieć zbierania pojazdów?

Od dnia 1 stycznia 2016 roku obowiązują  przepisy o zapewnieniu sieci zbierania pojazdów. Przepis ten dotyczy przedsiębiorców, którzy wprowadzają  pojazdy na polski rynek np. importerzy samochodów lub komisy samochodowe. Oznacza to, iż każdy przedsiębiorca, który sprowadzi z zagranicy pojazd na rynek Polski w celu dalszej sprzedaży musi sobie zapewnić sieć zbierania pojazdów. I to już od pierwszej sprowadzonej sztuki!

Niezależnie od ilości wprowadzanych aut na rynek wystarczy zawrzeć umowę z trzema Stacjami Demontażu Pojazdów lub podpisać ją z punktami Zbierania Pojazdów, ale wówczas minimum jedną ze stron musi być Stacja Demontażu Pojazdów. Jedyna różnica jest taka, iż w przypadku wprowadzenia powyżej 1000 aut na rynek przedsiębiorca musi tę umowę zawrzeć z trzema w/w firmami w każdym z województw.

 

Jak to działa?

Proces jest bardzo prosty!

Sieć zbierania pojazdów jest istotna dla komisów samochodowych, ponieważ pozwala im uzyskać wymagane zezwolenie od Marszałka Województwa w zakresie BDO.

To ważne, ponieważ nadany przez Marszałka Województwa numer BDO jest niezbędny do legalnego prowadzenia działalności komisu samochodowego. Bez tego numeru i umowy z siecią zbierania pojazdów, komis nie mógłby sprzedawać sprowadzonych z zagranicy pojazdów.
Umowa zapewnienia sieci zbierania pojazdów musi być sporządzona na piśmie i zawierać klauzule dotyczące przyjmowania pojazdów wycofanych z eksploatacji przez stację demontażu oraz finansowania kosztów gospodarowania odpadami pochodzącymi z pojazdów wycofanych z eksploatacji.

 

Napisz do nas, a my wyślemy Ci umowę i wypełniony wniosek

To tylko 369 zł na cały rok za całą sieć!

 Musisz wypełnić obowiązek posiadania sieci zbierania pojazdów?

 

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

 

Krzysztof
tel. 883 590 590