[wpseo_breadcrumb]

Skup aut Nowa Sól

Firma DWCar to sprawdzony wiarygodny partner obecny na rynku od 12 lat. Zajmujemy się między innymi skupem aut na kasację w Nowej Soli i okolicy. Zapewniamy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę całej transakcji. Wymieniamy stare graty na gotówkę. Za samochody płacimy od ręki. Dla nas najważniejsze jest zadowolenia klienta.

Jesteśmy legalnie działającą firmą posiadającą zezwolenie wydane przez Wojewodę Wielkopolskiego. Działamy na terenie trzech województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Między innymi prowadzimy skup aut w Nowej Soli.

Co zrobić aby uniknąć płacenia kary za brak OC w Nowej Soli?

Auto, które już nie nadaje się do użytku, stoi bezużytecznie na posesji lub na parkingu wciąż wymaga od właściciela ponoszenie wydatków. I nie chodzi tylko o koszt ewentualnych napraw i remontów. Nawet nie jeżdżące auto musi bowiem posiadać wykupioną i aktualną polisę OC. Jej opłacenie to jeden z obowiązków właściciela samochodu. A jego niedopełnienie wiąże się poważnymi konsekwencjami. To konieczność zapłaty bardzo wysokiej kary, której wysokość może wynieść nawet 6200 zł!! Aby nie narażać się na takie problemy, najlepiej jak najszybciej skontaktować się z nami. Można do nas telefonować, napisać do nas maila lub skontaktować się z nami na Facebooku. Po co? Pomożemy pozbyć się kłopotu i odkupimy od Ciebie samochód na kasację.

Od razu, podczas pierwszego kontaktu zaoferujemy uczciwą cenę za odkupienie samochodu. Potem ustalimy dogodny termin odbioru pojazdu. Po przewiezieniu go do naszej stacji demontażu pojazdów, zostanie on poddany recyclingowi. W ten sposób ze starego, bezużytecznego grata odzyskane zostaną surowce wtórne. One trafią do hut. Natomiast wszelkie odpady, w tym wszystkie płyny eksploatacyjne zamiast zatruwać środowisko w Nowej Soli, w bezpieczny sposób zostaną zutylizowane.

Mieszkańcy i firmy w Nowej Soli, które decydują się sprzedać nam swoje stare samochody, przyczyniają się w ten sposób do ochrony środowiska i oszczędzania zasobów naturalnych planety. I co ciekawe, nie ponoszą przy tym żadnych kosztów. To nic nie kosztuje. Wręcz przeciwnie, otrzymują jeszcze od nas pieniądze. Za każde kupione auto DWCar płaci uczciwą cenę.

Jak wyrejestrujesz samochód w Nowej Soli?

Oprócz pieniędzy każdy, kto sprzeda nam samochód na kasację otrzyma dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu dokumenty. Przede wszystkim zaświadczenie o kasacji. Po sprzedaży nam auta jest 30 dni na wyrejestrowanie pojazdu w wydziale komunikacji.

Aby móc wydać zaświadczenie o kasacji potrzebne do wyrejestrowania samochodu w Nowej Soli potrzebujemy dowód rejestracyjny danego samochodu. Zdarza się, że dowód rejestracyjny został zagubiony, zniszczył się, został skradziony lub zatrzymany przez policję na przykład podczas kontroli pojazdu. To nie jest duży problem, bo w takiej sytuacji samochód przyjmiemy na podstawie tak zwanego poświadczenia dowodu rejestracyjnego. Aby je otrzymać, należy udać się do wydziału komunikacji w Starostwie Powiatowym w Nowej Soli przy ul. Stanisława Moniuszki 3B. Należy zabrać ze sobą umowę kupna-sprzedaży samochodu lub fakturę. Poświadczenie dowodu rejestracyjnego wydawane jest od ręki i nie trzeba na nie czekać. Trzeba się jednak liczyć z niewielką opłatą za jego wydanie.

Firma DWCar kupując auto musi mieć pewność, że sprzedaje je właściciel pojazdu lub osoba upoważniona. Pracownik przy odbiorze auta zapyta więc o potwierdzenie własności samochodu. Jeśli auto jest zarejestrowane na inna osobę, to będzie potrzebny dokument potwierdzający kto jest jego faktycznym właścicielem. Przy sprzedaży samochodu nie musi być obecny właściciel, ale dowolna osoba. Ważne, by posiadała upoważnienie właściciela do zezłomowania auta. W razie gdy samochód ma kilku właścicieli, potrzebna jest zgoda ich wszystkich na kasację pojazdu. W przypadku, gdy samochód jest pojazdem firmowym potrzebny będzie wydruk z KRS-u z danymi firmy, do której należy samochód.

Zaufaj firmie DWCar. Wiarygodny partner w Nowej Soli

Na wyrejestrowanie pojazdu jest 30 dni od momentu jego sprzedaży. W tym celu należy się zgłosić do wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego w Nowej Soli przy ul. Stanisława Moniuszki 3B. Wpierw jednak należy telefonicznie umówić wizytę. W urzędzie będą potrzebne: dowód osobisty, dowód rejestracyjny, karta pojazdu, tablice rejestracyjnych, potwierdzenie polisy OC oraz zaświadczenia ze Stacji Demontażu Pojazdów. Potem należy jeszcze powiadomić ubezpieczyciela o zezłomowaniu auta, aby zakończyć polisę.

Sprzedaż auta firmie DWCAR umożliwia bezproblemowe i zgodne z prawem przeprowadzenie całej procedury złomowania pojazdu. Sprzedając samochód na kasację w Nowej Soli i okolicy można to zrobić tylko i wyłącznie na rzecz legalnie działającej firmy, która posiada stosowne zezwolenia i certyfikaty. Tylko taka firma gwarantuje skasowanie pojazdu zgodnie z prawem. Pamiętajmy, że taka firma musi figurować na liście uprawnionych podmiotów publikowanej przez Marszałka Województwa. DWCar posiada wszelkie niezbędne pozwolenia i figuruje na takiej liście Marszałka Województwa Wielkopolskiego. DWCar działa od 12 lat na terenie trzech województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Miasto i gmina wiejska Nowa Sól oraz gminy Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Otyń, Kolsko to także teren naszego działania. Zapewniamy dojazd do każdego miejsca, szybkie terminy realizacji, miłą i kompetentna obsługę, darmowy transport auta i uczciwą cenę.

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]