[wpseo_breadcrumb]

Skup aut Poznań

Wartość samochodu wraz z wiekiem spada i trudno się dziwić. Każdy pojazd to urządzenie mechaniczne, które wraz z upływem czasu zużywa się, staje się awaryjne aż w końcu odmawia posłuszeństwa. Rzadko kiedy reanimacja starego grata opłaca się. Zazwyczaj takie próby kończą się niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy, ponieważ kosztują znacznie więcej, niż się początkowo wydawało. W firmie DWCar

Spada wartość i popyt na stare samochody w Poznaniu

Jednocześnie, obok spadku wartości samochodu, spada też popyt na używane auta, który jest odwrotnie proporcjonalny do wieku. To znaczy im starszy pojazd tym trudniej go sprzedać, bo brakuje chętnych, by go kupić. Nie znaczy to jednak, że w ogóle nie ma zainteresowanych. W sytuacji, gdy na ogłoszenie o sprzedaży jest mały odzew albo nie ma go wcale, dobrze jest zadzwonić do firmy, która zajmuje się skupem samochodów w Poznaniu i okolicy. Takie rozwiązanie ma same plusy.

Po pierwsze nie trzeba wydawać już pieniędzy na ogłoszenia. Po drugie nie trzeba wysłuchać marudzenia potencjalnych klientów, którzy zawsze szukają dziury w całym. Uwagi typu: „ale za to zarysowanie to trzeba opuścić cenę” każdego mogą doprowadzić do szewskiej pasji. Który klient z ogłoszenia zrozumie i przyjmie do wiadomości, że kilkunastoletni samochód nigdy nie będzie wyglądał jak nowy? No właśnie. My takich uwag nie wygłaszamy. Bo po co?

Firma DWCar, która od 12 zajmuje się skupem aut na kasację w Poznaniu. działa prosto i przejrzyście. Kierujemy się prostymi zasadami. Wystarczy, że mieszkaniec Poznania lub którejś z okolicznych gmin zatelefonuje do nas lub napisze maila lub odezwie się do nas na Facebooku, a od razu otrzyma komplet informacji. Gdy tylko dowiemy się, o jakie auto chodzi, natychmiast zaoferujemy uczciwą cenę i umówimy się na odbiór samochodu. Przyjedziemy we wskazane miejsce, załadujemy samochód na lawetę, załatwimy formalności, wypłacimy pieniądze i po kłopocie.

Usługa nic nie kosztuje, nie ma żadnych ukrytych kosztów, bo firma DWCar nie ma nic do ukrycia. Klienci, którzy mieli już z nami do czynienia, zawsze wracają, gdy chcą się pozbyć kolejnego auta. W Poznaniu jesteśmy znani ze swej solidności i uczciwości.

Potrzebne dokumenty przy sprzedaży auta na kasację w Poznaniu

Jakie dokumenty są potrzebne, by transakcja doszła do skutku? Firma DWCar kupując auto musi mieć pewność, że sprzedaje je właściciel pojazdu lub osoba upoważniona. Pracownik przy odbiorze auta zapyta więc o potwierdzenie własności samochodu. Jeśli auto jest zarejestrowane na inną osobę, to będzie potrzebny dokument potwierdzający kto jest jego faktycznym właścicielem. Przy sprzedaży samochodu nie musi być obecny właściciel, ale dowolna osoba. Ważne, by posiadała upoważnienie właściciela do zezłomowania auta. W razie gdy samochód ma kilku właścicieli, potrzebna jest zgoda ich wszystkich na kasację pojazdu. W przypadku, gdy samochód jest pojazdem firmowym potrzebny będzie wydruk z KRS-u z danymi firmy, do której należy samochód. Aby móc wydać zaświadczenie o kasacji potrzebne do wyrejestrowania samochodu w Poznaniu potrzebujemy dowód rejestracyjny danego samochodu.

Na wyrejestrowanie pojazdu jest 30 dni od momentu jego sprzedaży. W tym celu należy się zgłosić do wydziału komunikacji w Urzędzie Miasta w Poznaniu przy ul. Gronowej 22. Mieszkańcy gmin pod Poznaniem załatwią tę sprawę w Starostwie Powiatowym w Poznaniu przy ul. Jackowskiego 18. W urzędzie będą potrzebne: dowód osobisty, dowód rejestracyjny, karta pojazdu, tablice rejestracyjnych, potwierdzenie polisy OC oraz zaświadczenia ze Stacji Demontażu Pojazdów. Potem należy jeszcze powiadomić ubezpieczyciela o zezłomowaniu auta, aby zakończyć polisę.

Tylko Legalna kasacja samochodu w Poznaniu

Sprzedając samochód na kasację w Poznaniu i okolicy można to zrobić tylko i wyłącznie na rzecz legalnie działającej firmy, która posiada stosowne zezwolenia i certyfikaty. Tylko taka firma gwarantuje skasowanie pojazdu zgodnie z prawem. Pamiętajmy, że taka firma musi figurować na liście uprawnionych podmiotów publikowanej przez Marszałka Województwa. DWCar posiada wszelkie niezbędne pozwolenia i figuruje na takiej liście Marszałka Województwa Wielkopolskiego. DWCar działa od 12 lat na terenie trzech województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Miasto Poznań oraz gminy Luboń, Puszczykowo, Buk, Kostrzyn, Kórnik, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Stęszew, Swarzędz, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Rokietnica, Suchy Las, Tarnowo Podgórne to także teren naszego działania. Zapewniamy dojazd do każdego miejsca. szybkie terminy realizacji, miłą i kompetentna obsługę, darmowy transport auta i uczciwą cenę.

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]