[wpseo_breadcrumb]

RZETELNA FIRMA DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT WSCHOWA

W 2021 roku legalnie zezłomowano 485,5 tysiąca samochodów osobowych. Dane pochodzą z Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP). Wynik jest imponujący, jeśli spojrzy się na dane z roku 2020 – wtedy zezłomowano o około 80 tys. wraków mniej. Oznacza to, że interes kwitnie, przez co można stracić z oczu punkty demontażu z prawdziwego zdarzenia. Dużo pracy to dużo szrotów. Część z nich jest nieuczciwa w stosunku do klienta i nie przestrzega prawa, ponieważ są na bakier z ochroną środowiska. 

My z pewnością do nich nie należymy, DWCAR to renoma. Pracujemy dla Wschowy i innych rejonów znajdujących się w obrębie Wielkopolski, Dolnego Śląska i województwa lubuskiego. U nas będziesz potraktowany fair i z należytym szacunkiem. Złomowanie samochodu jest dla nas rodzinnym interesem, tworzymy zgrany team! 

AUTO SZROT WEWSCHOWIE – ZAWSZE DOBRE CENY!

Masz niesprawne auto albo nie masz czasu lub ochoty go zawozić? Złomowanie samochodów chcesz pozostawić nam od początku do końca? Masz rację, załatwimy to za Ciebie. Powiedz, gdzie mamy przyjechać po Twój pojazd, a resztą się zajmiemy. Za tę usługę nic nie zapłacisz, bo twoja wygoda jest w naszej cenie. Laweta także nic Cię nie kosztuje! Oferujemy osobisty odbiór aut, bo nasz klient jest dla nas najważniejszy i jego czas jest bezcenny. Bonusów nigdy dość! Dlatego na wycenę wraku nie wydasz ani złotówki, jest bezpłatna! Jesteśmy za poważną firmą, aby oszukiwać klientów, więc nie myśl, że te koszty są ukryte w zestawieniu. My tak nie działamy, gramy z klientem wspólnie do jednej bramki! Dlatego powracają do nas i mamy nadzieję, że z Tobą też tak będzie. Atrakcyjna cena nigdy nie wymyka się z naszych rąk, mocno trzymamy ją przy sobie, specjalnie dla Ciebie. We Wschowie to wiedzą! Przekonaj się sam!

KASACJA POJAZDÓW W WSCHOWIE – ZAWSZE UCZCIWE ZASADY

Posiadamy stosowne uprawnienia od Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Możesz nas sprawdzić na stronie Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Nasza firma to duża odpowiedzialność za to, co robimy. Potrafimy obchodzić się rozważnie z substancjami i szkodliwymi odpadami. Demontujemy akumulatory, które są składane w specjalnym miejscu na odpowiednich paletach, aby nie było możliwości przedostania się kwasu akumulatorowego do środowiska. Dbamy też o poduszki powietrzne, aby nie wystrzeliły i nie zrobiły komuś krzywdy. Poważnie podchodzimy do ekologii i bezpieczeństwa.  Wiele szrotów nie stosuje wytycznych, a w szczególności te, które działają w szarej strefie. Uważaj na takie pseudo działalności, bo możesz mieć później problemy z urzędem skarbowym. Legalne złomowanie pojazdu jest wtedy, kiedy dostaniesz odpowiednie dokumenty, które po wyrejestrowaniu auta w Urzędzie Komunikacji dają Ci możliwość odzyskania niewykorzystanej składki OC. Jesteś ze Wschowy? DWCAR czeka na Twoje auto!

CZY WYREJESTRUJE AUTO, KTÓRE NIE MA DOWODU REJESTRACYJNEGO LUB KARTY Z POJAZDU ZE WSCHOWY?

Nie ma znaczenia czemu nie masz dowodu rejestracyjnego czy karty pojazdu – w każdym wypadku możesz zezłomować auto. Trzeba udać się do Urzędu Komunikacji i przekazać stosowne oświadczenie o utracie danego dokumentu lub zaświadczenie z policji o jego kradzieży czy zatrzymaniu. Jeśli auto nie zostało zarejestrowane na Ciebie, to będzie potrzebny dokument potwierdzający, że to Ty jesteś właścicielem.  Dla firmowego auta potrzebny jest wydruk z KRS-u. Jeśli auto ma więcej właścicieli, należy przynieść pełnomocnictwo od reszty z nich. Urząd wystawi dokument, który umożliwi złomowanie auta, także we Wschowie. DWCAR to szybkie terminy realizacji. Darmowy transport Twojego auta to nasz atut i Twój zysk, bo robimy to bezpłatnie! Jesteśmy w trzech województwach. Dojedziemy wszędzie! Miła obsługa i fachowe podejście to jest to, na co stawiamy i liczymy. Z nami się nie przeliczysz, zadzwoń!

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]