Sprzedaż części używanych do wielu marek

Złomowanie samochodu to nie jest jedyna specjalność naszej firmy. Druga nasza specjalność to sprzedaż części samochodowych.. Ma to związek nie tylko z naszą główną działalnością, ale też naszą filozofią działania i odpowiedzialnym podejściem do kwestii ochrony środowiska.

Oryginały w niskiej cenie

Jesteśmy licencjonowaną stacją demontażu pojazdu, można więc powiedzieć, że zajmujemy się rozbieraniem samochodów na części pierwsze. To doskonała okazja do pozyskiwania wciąż jeszcze sprawnych i nadających się do użytku części zamiennych do samochodów. Jeśli spełniają one określone warunki, czyli nie są uszkodzone i są wciąż sprawne, oferujemy je do sprzedaży. Są one znacznie tańsze od fabrycznie nowych. Klienci otrzymują od nas na zakupione części gwarancję rozruchową. Sprzedawane przez nas części są oryginalne części, a przez to w wielu przypadkach lepsze niż nowe nieoryginalne zamienniki. 

Sprzedaż używanych części samochodowych prowadzimy kilkoma kanałami. Nasza ofertę znajdziecie Państwo na Allegro. Jesteśmy sprzedawcą z kilkuletnim doświadczeniem. 

Naszą ofertę zamieszczamy też na największych portalach ogłoszeniowych OTOMOTO 

Jest też możliwość zakupu części u nas w siedzibie firmy. Nasz adres to Gostyńska Szosa 27, Poniec. Prosimy jednak, by wpierw umówić się telefonicznie i upewnić, że część jest dostępna. Zapraszamy pod numer telefonu 883 590 590.

W trosce o planetę

Sprzedaż części to sfera działalności, która wpisuje się doskonale w misję naszej firmy, którą jest ochrona środowiska. Handel używanymi częściami samochodowymi to nasz akces to zdobywającego sobie coraz większe uznanie i coraz większe grono zwolenników ruchu społecznego Zero Waste. Przypomnijmy, że w tłumaczeniu na język polski oznacza to tyle co „zero odpadów”, „zero marnowania”. Natomiast definicja przyjęta przez Zero Waste International Alliance określa, że: „Zero Waste to ochrona wszystkich zasobów poprzez odpowiedzialną produkcję, konsumpcję, ponowne wykorzystanie i odzyskiwanie wszystkich produktów, opakowań i materiałów, bez ich spalania, oraz bez zrzutów do ziemi, wody lub powietrza, które zagrażają środowisku lub zdrowiu ludzkiemu.”

W praktyce idea Zero Waste sprowadza się do stosowania pięciu określonych zasad: odmawiaj (refuse), ograniczaj (reduce), wykorzystaj ponownie (reuse), recyklinguj (recycle), kompostuj (rot). My w pełni utożsamiamy się z tą idea, a w naszej działalności stosujemy trzy z tych reguł. Dzięki pozyskiwaniu, a potem sprzedaży używanych części, DWCAR przyczynia się do ograniczania zużycia zasobów naturalnych Ziemi, naszej planety. Sprawiamy, że części samochodowe wracają do powszechnego obiegu i są ponownie wykorzystane. Po trzecie odpady w postaci złomowanych pojazdów poddajemy recyklingowi, a jego częścią jest odzyskiwanie tych elementów, które nadają się jeszcze do użytku.

Kupując części używane, nie tylko otrzymujesz oryginalną część do swojego samochodu, ale jednocześnie wkładasz swój udział w ochronę naszej planety. 

Klienci, którzy korzystają z naszej oferty sprzedaży części używanych do samochodów odnoszą wielorakie korzyści. Tą najbardziej dla nich widoczną i natychmiast odczuwalna korzyścią jest zakup sprawnej części w o wiele niższej cenie niż nowa. Ważniejsza jest jednak ta korzyść, z której być może wielu klientów nie zdaje sobie nawet sprawy. Kupując u nas używane części do aut mają wpływ na stan środowiska, chronią zasoby planety zachowując je w ten sposób dla kolejnych pokoleń. Czy może być coś piękniejszego? Bo sprzedaż używanych części samochodowych to nie tylko biznes.

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

 

Krzysztof
tel. 883 590 590