Złomowanie aut – złom DWCAR Wolsztyn

DWCAR to profesjonalna stacja demontażu pojazdów mieszcząca się w Poniecu na terenie województwa wielkopolskiego. Nasze usługi oferujemy również mieszkańcom z województwa dolnośląskiego. Bardzo często współpracujemy z klientami z miejscowości Wolsztyn, która oddalona jest zaledwie o 70 kilometrów od Ponieca. Posiadamy ponad kilkunastoletnie doświadczenie w branży, co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Cały czas udoskonalamy nasz system, aby zminimalizować proces kasacji samochodu i zapewnić Klientom ekspresowe wystawienie dokumentów niezbędnych do wyrejestrowania auta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się udzielić Klientowi wszelkich niezbędnych informacji dotyczących procesu złomowania.

Dlaczego warto skorzystać z usług DWCAR Wolsztyn?

Z naszych usług warto skorzystać przede wszystkim dlatego, że każdego dnia staramy się być o kilka kroków przed naszą konkurencją. Naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta, co uzyskujemy poprzez świadczenie wysokiej jakości usług z zakresu złomowania i kasacji aut. Pracownicy szrotu DWCAR regularnie polepszają swoje umiejętności oraz poszerzają kompetencje, dzięki czemu zajmujemy pierwsze miejsce w branży. Jako lider rynku posiadamy niezwykle ciekawą ofertę, która za każdym razem dopasowywana jest do wymagań Klienta. W ramach współpracy oferujemy całkowicie bezpłatny odbiór pojazdu z Wolsztyna

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

JAKIE WYTYCZNE MUSI SPEŁNIĆ ZŁOMOWANY POJAZD?

Przed oddaniem samochodu osobowego na złom należy koniecznie dopilnować jego wagi, ponieważ masa pojazdu nie może być mniejsza, niż 90% wagi własnej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. Skup aut może domagać się opłaty karnej za każdy brakujący kilogram.

NA JAKICH ZASADACH DZIAŁA STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW? 

Przed skorzystaniem z usług złomu należy upewnić się dana firma posiada uprawnienia pozwalające na prowadzenie tego typu działaności. Odpowiednie dokumenty wydawane są przez wojewodę. Złomowisko nie ma prawa legalnie funkcjonować bez posiadania wspomnianej zgody. Wszystkie procesy oraz transakcje wykonywane przez taki szrot nie są zgodne z prawem, a współpraca może okazać się dla Klienta bardzo negatywna w skutkach.

Nielegalne złomowiska często proponują korzystniejsze ceny za stare pojazdy, jednakże taka transakcja nie jest legalna. Z tego tez powodu warto przed podjęciem współpracy poprosić złom o ukazanie zezwolenia na prowadzenie swojej działaności.

Dane kontaktowe

Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Instalacje gazowe – 883 15 15 15
Odbiór aut do złomowani – 883 15 15 15

Adres

Szosa Gostyńska 27
64-125 Poniec

Email

autotax13@interia.pl

NIP

 696-153-48-00

REGON

301632997

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 9:00 – 17:00
Sb.: 9:00 – 13.00
Nd.: nieczynne

Napisz do nas