883 15 15 15 autotax13@interia.pl

Kasacja pojazdów na terenie Wschowy

DWCAR to profesjonalny skup złomu z siedzibą w Poniecu. Naszym głównym celem jest regularny rozwój przesiębiorstwa, dzięki czemu udaje nam się trafiać do coraz szerszego grona Klientów. Obecnie firma działa na terenie województwa wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Na terenie tych dwóch województw oferujemy kompleksową kasację pojazdów, a także ich złomowanie. Nasza oferta skierowana jest także dla mieszkańców Wschowy i okolic. Z naszych usług skorzystały już setki Klietów prywatnych i biznesowych, co potwierdzają opinie zadowolonych osób. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co przekłada się na bardzo wysokie standardy obsługi. Złomowanie i kasacja aut przebiega na podstawie wypracowanych przez wiele lat schematów, które stale rozwijamy – pozwala to na szybką i bezproblemową obsługę oraz skrócenie czasu realizacji zlecenia do minimum.

Dlaczego warto zezłomować auto w DWCAR?

Jesteśmy jedną z niewielu firm pobliżu Wschowy, która tak profesjonalnie, kompleksowo i rzetelnie podchodzi do swoich Klientów. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów lub wątpliwości nasi pracownicy udzielą niezbędnych informacji i dokładnie wyjaśnią cały proces złomowania aut. Złom DWCAR działa na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska – na życzenie Klienta dojeżdzamy pod wskazane miejsce oraz bezpłatnie odbieramy jego pojazd, jednocześnie od razu załatwiając wszelkie formalności związane z kasacją lub złomowaniem. Działamy sprawie i szybko, co przekłada się na pozytywne opinie i rekomendacje Klientów.

 

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW – WYTYCZNE

Samochód osobowy skierowany do złomowania musi być w pewnym stopniu kompletny. Głównym wyznacznikiem jest masa pojazdu, która nie może być mniejsza niż 90{fada9a9143f0cb634de50504651ce852533a8cee42091d750fa54f7a085262b8} wagi własnej wpisanej w dowód rejestracyjny. Należy pamiętać, że ta ustawia obowiązuje tylko w przypadku złomowania aut osobowych. Stacja demontażu pojazdów ma prawo do pobrania opłaty za każdy brakujący kilogram.

NA JAKICH ZASADACH FUNKCJONUJE STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW? 

By stacja demontażu pojazdów mogła legalnie funkcjonować musi ona posiadać pisemną zgodę wojewody. Przed zezłomowaniem pojazdu warto zweryfikować ten fakt. W tym celu można wybrać się do konkretnego wojewody w celu uzyskania informacji lub też poprosić złom o to, by taki dokument przedstawił. Korzystanie z usług nielegalnie działających złomowisk nie jest najlepszym pomysłem – tylko stacje demontażu pojazdów działających zgodnie z prawem mają możliwość dokonać kasacji samochodu oraz unieważnić dowód rejestracyjny przypisany do pojazdu.

Nielegalne złomowiska często proponują korzystniejszą zapłatę za stare auta. Warto wiedzieć, że transkacje tego typu nie są zgodne z prawem i skutkować mogą sporymi problemami z fiskusem.

Dane kontaktowe

Wycena aut - 883 15 15 15
Sprzedaż części - 790 785 506
Odbiór aut do złomowania - 883 15 15 15

Adres

Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email

autotax13@interia.pl

NIP

696-153-48-00

REGON

301632997

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Sb.:8:00 - 13.00
Nd.: nieczynne

Napisz do nas