Złomowanie aut Brzeg Dolny

[wpseo_breadcrumb]

FIRMA DWCAR – PROFESJONALNE ZŁOMOWANIE AUT BRZEG DOLNY

Jesteśmy niezawodną firmą z tradycjami, na której możesz polegać także w Brzegu Dolnym. Działamy na terenie całego województwa wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Liczymy się z każdym klientem i chcemy, aby byli z nas zadowoleni. Przeprowadzimy kompleksowo i uczciwie złomowanie samochodu. Jesteśmy zbyt profesjonalną firmą, aby zajmować się nielegalnym złomowaniem. Gramy po prostu fair. 

AUTO SZROT W BRZEGU DOLNYM – NASZE ATUTY

Atrakcyjna cena to jest coś, co nas wyróżnia! Działamy na terenie Brzegu Dolnego, więc jeśli nie masz czasu i nie jesteś w stanie przyjechać na złomowisko, to oferujemy osobisty odbiór aut, a Ty nic za to nie zapłacisz. Nawet jeśli Twój samochód jest niesprawny, to żaden kłopot, bo nasi ludzie zjawią się u Ciebie z lawetą i co więcej, dalej Ty nic za to nie płacisz! Kolejną pozytywną informacją dla Ciebie jest fakt, że wycena złomowania jest też za darmo!

Dbamy o Twój komfort i pragniemy, aby złomowanie samochodów dla każdego klienta było jak najszybsze. Pracownicy mają na uwadze, że czas to pieniądz, więc tym bardziej zapewniamy, że u nas go nie zmarnujesz!

KASACJA POJAZDÓW W BRZEGU DOLNYM– ZAWSZE UCZCIWE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Jesteśmy legalnie działającym złomowiskiem, o czym świadczy fakt, że posiadamy stosowne uprawnienia nadane przez Wojewodę. Sprawdź nas na stronie Samorządu Województwa Wielkopolskiego i potwierdź, czy znajdujemy się w wykazie. Widniejemy tam! Dlatego działamy także dla Ciebie w Brzegu Dolnym! 

Nie daj się oszukać i wmanewrować w nielegalne złomowanie pojazdu. Po pierwsze tracisz wtedy możliwość odzyskania reszty pieniędzy, które Ci się należą ze składki OC. Możesz mieć też problemy z urzędem skarbowym czy z policją. W radykalnych sytuacjach, jeśli nieumiejętnie dopiąłeś nielegalną transakcję pozbycia się auta, to możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej, jeśli na przykład auto będzie miało wypadek albo zostanie wykorzystane do przestępstwa.

CO NALEŻY ZROBIĆ PO ZEZŁOMOWANIU AUTA W BRZEGU DOLNYM?

Kasacja pojazdu rozdziera Ci serce? Jeśli masz duży sentyment do auta, którym my się fachowo zaopiekujemy, to musisz jak najszybciej przeciąć pępowinę. Zrobisz to po tym jak dostaniesz od nas:

  • zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu – dokument jest w 3 egzemplarzach: jeden pozostaje w biurze złomowiska, drugi jest dla Ciebie, a trzeci jest potrzebny do wyrejestrowania;
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego, tablic i karty pojazdu.

Z dokumentami udajesz się do Wydziału Komunikacji, gdzie składasz:

  • wniosek właściciela o wyrejestrowanie pojazdu;
  • dowód rejestracyjny;
  • tablice rejestracyjne;
  • kartę pojazdu, jeżeli była wydana;
  • dowód osobisty lub paszport;
  • zaświadczenie z punktu demontażu pojazdu;
  • dowód zapłaty opłaty skarbowej.

W przypadku, gdy w urzędzie nie mogą się stawić wszyscy współwłaściciele, to wymagane jest pisemne pełnomocnictwo.Złomowanie pojazdów jest trudnym procesem. Staramy się wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Nasze złomowisko znajduje się w Pońcu, 22 kilometry od Rawicza. Brzeg Dolny, jak i inne miejsca są w obrębie naszego działania. Dojedziemy do Ciebie wszędzie na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski i województwa lubuskiego. Mamy wysokie wymagania w stosunku do siebie, dlatego cały proces oddania auta przebiega sprawnie. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania przepisów odnośnie demontażu wraku i jego recyklingu. Dzięki uczciwym złomowiskom takim jak my zezłomowane auto w większości skutecznie zostanie poddane powtórnemu przetworzeniu. DWCAR – możesz na nas polegać w każdej kwestii złomowania auta!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]