Złomowanie aut – Dolny Śląsk

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR TO DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM – ZŁOMOWANIE NA DOLNYM ŚLĄSKU

DWCAR jest rodzinnym interesem prowadzonym od wielu lat. Pracujemy dla Dolnego Śląska, ale działamy aktywnie w jeszcze dwóch województwach: wielkopolskim i lubuskim. Uczciwość i fachowość są nieodzownymi elementami naszej pracy. Zżycie się z firmą spowodowało, że dajemy z siebie wszystko. Kompleksowe złomowanie samochodu jest naszą dewizą. Nielegalny demontaż, szara strefa to nie nasz styl, tak samo jak granie nie fair z klientem. Jesteśmy dla Ciebie! Robimy to z pasji!

AUTO SZROT NA DOLNYM ŚLĄSKU

Atrakcyjna cena jest zawsze przy Tobie. Jesteś z Dolnego Śląska i jakoś ociągasz się ze zezłomowaniem samochodu, który już dawno nie jest na chodzie? Oferujemy osobisty odbiór aut. Najlepsze, że za usługę nic nie zapłacisz! A co z lawetą? Też jest darmowa! Wycena jak i inne usługi są bezpłatne! Profesjonalna i szybka obsługa jest w normalnej cenie, tak bardzo zależy nam na Twoim komforcie i wygodzie. Złomowanie samochodów to nasza działka, wszystko pozostaw nam! 

KASACJA POJAZDÓW NA DOLNYM ŚLĄSKU – TYLKO LEGALNIE

Jesteśmy stacją demontażu aut z prawdziwego zdarzenia. Zezwolenia od Wojewody to dowód naszej uczciwości. Możesz to sprawdzić, wchodząc na stronę Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Znajdziesz nas tam. Przede wszystkim uczciwość, wszystko dla mieszkańców Dolnego Śląska!  Przyjedź do nas autem, a jak nie masz drugiej osoby z samochodem, żeby wrócić, to my przyjedziemy do Ciebie!

Nie próbuj sprzedawać wraku w szarej strefie. Dodatkowe 100 złotych to gratyfikacja, która umożliwi Ci kontakt z urzędem skarbowym, policją, a nawet z prokuraturą. Pojazd może być sprzedany na tzw. słupa, ktoś może spowodować nim wypadek albo auto będzie uczestniczyło w przestępstwie. Pewny jest też fakt, że stracisz resztę pieniędzy ze składki OC. Nie ryzykuj za parę groszy, nie warto! 

JAK SIĘ ZABRAĆ DO WYREJESTROWANIA AUTA NA DOLNYM ŚLĄSKU

Masz sentyment do auta, ale pora się pożegnać.  Na złomowisku dostaniesz:

  • dokument, który potwierdza zezłomowanie wraku — otrzymasz go w 3 egzemplarzach: jeden jest dla złomowiska, drugi dla Ciebie, a trzeci będzie potrzebny do wyrejestrowania;
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego, tablic i karty pojazdu.

Z takimi dokumentami możesz już się udać do Wydziału Komunikacji, gdzie złożysz:

  • wniosek o wyrejestrowanie pojazdu;
  • dowód rejestracyjny;
  • tablice rejestracyjne;
  • kartę pojazdu w przypadku jej posiadania;
  • dowód osobisty lub paszport;
  • zaświadczenie ze złomowiska;
  • dowód zapłaty opłaty skarbowej.

Jeśli auto miało kilku właścicieli i nie ma ich z Tobą w urzędzie, to powinni przekazać Ci pełnomocnictwo. Złomowanie pojazdów stawia wiele wyzwań. Jest to trudne zajęcie. Dbamy o klienta i o ekologięSzczerość, rzetelność, szybka obsługa to są rzeczy dla nas fundamentalne. Dolny Śląsk to miejsce naszej działalności. Jesteśmy także na terenie województwa lubuskiego i Wielkopolski. Przewiezienie auta przez nas jest darmowe. DWCAR – to niezawodność w każdym momencie, także w czasie złomowania auta!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]