Złomowanie aut Gostyń

[wpseo_breadcrumb]

FIRMA DWCAR ZŁOMOWANIE AUT GOSTYŃ – KOMPETENTNA I FACHOWA OBSŁUGA  

U nas znajdziesz profesjonalne usługi, bo pragniemy Ci pomagać. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie. Mamy dużo motywacji i damy z siebie wszystko, abyś był zadowolony z naszej pracy. Dzięki nam proces oddania auta do zezłomowania przebiegnie gładko. Jesteśmy w tej branży od dłuższego czasu. Tworzymy zgraną grupę pasjonatów, bo jesteśmy rodzinną firmą. DWCAR to nasze dziecko, dlatego jest naszym oczkiem w głowie. Bez klientów nie istniejemy, dlatego dbamy o każdego w sposób indywidualny. Złomowanie samochodu nie jest dla nas żadną tajemnicą. 

Mamy misję, dbamy o środowisko i dzięki nam wraki są prawie w całości poddawane przetworzeniu

Podstawą naszej działalności jest szczerość i zaufanie. Masz stare auto w Gostyniu? Dojedziemy tam! Z naszych usług korzystają także inne miejscowości. Działamy na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski i w Lubuskiem.

AUTO SZROT W GOSTYNIU – TWÓJ CZAS TO PIENIĄDZ

Atrakcyjna cena to nasze motto życiowe! U nas jesteś potentatem bonusów, dostaniesz darmowe odebranie auta z miejsca przez Ciebie wyznaczonego. Następny gratis jest taki, że jeśli będzie potrzebna laweta, to za nią też nic nie zapłacisz. Oferujemy osobisty odbiór aut, zawsze za darmo! Także z Gostynia. Następny wyśmienity punkt programu jest taki, że mamy błyskawiczne terminy realizacji i na dodatek wycena nic Cię nie kosztuje. Jesteśmy rzetelni, nie kłamiemy, nie kręcimy. Złomowanie samochodów to nasza rodzinna tradycja i duma, nie możemy sobie pozwolić na utratę zaufania i zszarganie opinii. Profesjonalny zespół przeprowadzi procedurę przyjęcia auta do złomowania w krótkim czasie. Zadzwoń do nas, a odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.

KASACJA POJAZDÓW W GOSTYNIU – MIJANIE SIĘ Z PRAWEM NIE DLA NAS!

Nie popieramy pomysłu, aby skusić się na małą kwotę pieniędzy i przekazać swoje auto na nielegalny szrot w Gostyniu. Nawet z punktu widzenia pragmatycznego to się nie opłaca pod względem finansowym i przyszłych niemiłych konsekwencji. Sprzedaż aut w szarej strefie polega na kupowaniu ich na tzw. słupy. To pierwszy sygnał, który powinien przekonać do nie wchodzenia w taki brudny interes. Potem nie ma się kontroli nad tym, co się dzieje z samochodem. Problemy z urzędem skarbowym to dopiero początek. Jeśli pojazd uczestniczył w wypadku albo brał udział w kryminalnym procederze, to skutkiem tego może być kontakt z policją i prokuraturą. 

Legalne złomowanie pojazdu to transakcja, po której masz pieniądze i możesz zyskać jeszcze więcej, bo należy Ci się reszta ze składki OC.

Warto być uczciwym i prawym człowiekiem. Jedynie korzystanie z legalnych złomowisk z uprawnieniami nadanymi przez Wojewodę ma sens. Sprawdź nas, jesteśmy rzetelnym złomowiskiem – my też tam widniejemy! 

JAKIE JEST POSTĘPOWANIE PO KASACJI AUTA W GOSTYNIU?

W punkcie demontażu pojazdów otrzymasz zaświadczenie, że auto zostało legalnie zezłomowane oraz dokumenty dotyczące unieważnienia dowodu rejestracyjnego, tablic i jeśli była w posiadaniu – karty pojazdu. Z nimi możesz udać się już do Wydziału Komunikacji. Tam potrzebny będzie także dowód osobisty lub paszport, wniosek właściciela o wyrejestrowanie pojazdu oraz dowód zapłaty opłaty skarbowej. Jeśli auto ma kilku współwłaścicieli i nie wszyscy mogą być w urzędzie, to od nich wszystkich potrzebne jest pełnomocnictwo.
DWCAR to złomowanie pojazdów z uczciwym, profesjonalnym doradztwem i szybkimi terminami realizacji. U nas złomowania auta także z Gostynia przebiegają bez żadnych komplikacji. Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego dbamy o swój interes, a interes to głównie klienci. Oddaj nam swoje niepotrzebne auto, a my sprawimy, że będzie zrecyklingowane prawie w zupełności. Może część z niego trafi do Twojego przyszłego samochodu? To chyba ma także sens?

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]