Złomowanie aut Grodzisk Wielkopolski

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR FIRMA Z TRADYCJAMI ZŁOMOWANIE AUT GRODZISK WIELKOPOLSKI – SZYBKIE TERMINY REALIZACJI 

U nas klienci są zawsze na pierwszym miejscu. Szanujemy ich, bo prowadzimy rodzinny interes i jesteśmy po prostu ludzcy. Realizujemy swoją politykę poprzez fachową i miłą obsługę oraz szybkie terminy wykonywania zleceń. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Pasja to jest coś, co dodaje nam skrzydeł. Wiele lat doświadczenia, etyka i uczciwość to nie są dla nas nic nieznaczące słowa i slogany reklamowe. DWCAR jest dla Ciebie! Złomowanie samochodu to dla nas żadna wiedza tajemna. Dbamy o ekologię i jest to dla nas duża odpowiedzialność. 

Masz niepotrzebne auto w Grodzisku Wielkopolskim? Dojedziemy tam! Działamy na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski i województwa lubuskiego.

AUTO SZROT W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM– CZAS TO PIENIĄDZ

Atrakcyjna cena jest u nas na porządku dziennym! Mamy dla Ciebie parę bonusów. Odebranie auta jest za darmo. Laweta wlicza się też w ten gratis. Oferujemy osobisty odbiór aut bez żadnych kosztów, bez wyjątku! Także z Grodziska Wielkopolskiego. Dobrych informacji jest więcej, bo mamy bardzo szybkie terminy realizacji. I na koniec – wycena także nic Ciebie nie kosztuje! Jesteśmy rzetelni, czyste podejście do klienta bez żadnych krętactw. Złomowanie samochodów to nasza duma, nie możemy sobie pozwolić na utratę czy zszarganie dobrego imienia. Profesjonalni w każdym calu, traktujemy każdego klienta indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Zadzwoń do nas, a odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.

KASACJA POJAZDÓW W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM   – ZAWSZE UCZCIWI, ZAWSZE PEWNI TEGO, CO ROBIMY!

Łakomienie się na dodatkowe 100 zł i przekazanie swojego auta na nielegalny szrot w Grodzisku Wielkopolskim nie jest dobrym pomysłem. To się po prostu nie opłaca, bo można mieć wiele nieprzyjemności. Szara strefa to ryzyko zawodowe, także dla sprzedającego. Po „transakcji” nie wiesz, jakie są dalsze losy auta. Urząd skarbowy, policja, prokuratura. To nie serial, tylko prawdopodobny życiowy scenariusz, jeśli samochód brał udział w wypadku albo w przestępstwie. To już chyba lepiej nie kombinować i odebrać resztę ze składki OC. Legalne złomowanie pojazdu po prostu się opłaca!

My działamy legalnie. Sprawdź nas, jesteśmy rzetelną firmą– widniejemy w spisie Urzędu Województwa Wielkopolskiego. 

JAKIE KOLEJNE KROKI PO ODDANIU AUTA NA ZŁOM W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM?

W legalnym punkcie demontażu pojazdów otrzymasz zaświadczenie, że auto będzie zezłomowane oraz dokumenty unieważnienia dowodu rejestracyjnego, tablic i jeśli była w posiadaniu – karty pojazdu. Z tymi papierami udajesz się do Wydziału Komunikacji. Tam oprócz tego musisz okazać dowód osobisty lub paszport, złożyć wniosek właściciela o wyrejestrowanie pojazdu i dołączyć dowód zapłaty opłaty skarbowej. Jeśli auto ma kilku współwłaścicieli i nie wszyscy mogą być obecni w urzędzie, to od nich potrzebne jest pełnomocnictwo.
DWCAR to szybkie i profesjonalne złomowanie pojazdów. U nas uczciwość jest na pierwszym miejscu! Udzielamy fachowej pomocy. Złomowania auta także z Grodziska Wielkopolskiego jest zawsze w najlepszej cenie! Dbamy o klientów, bez nich nie ma nas! Oddaj nam niepotrzebne auto, a my poddamy je recyklingowi prawie do ostatniej śrubki! Może część z niego trafi do Twojego przyszłego samochodu lub do asfaltu, po którym będziesz jeździł? To chyba także ma sens?

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]