Złomowanie auta Jarocin

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR. POSTAW NA RZETELNOŚĆ I PROFESJONALIZM – ZŁOMOWANIE AUT JAROCIN

Jesteśmy dostępni na całym Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce i w Lubuskiem. Nasza firma może poszczycić się wieloletnią tradycją. Historia zobowiązuje, każdego klienta traktujemy indywidualnie. U nas zaufanie jest zawsze na pierwszym miejscu. Nasz biznes oparty jest na rodzinie. U nas nie uświadczysz tzw. szarej strefy, a złomowanie zawsze odbywa się zgodnie z prawem. Dla nas kultura pracy to podstawa i nie ma miejsca na naciąganie klienta na dodatkowe koszty. 

Złomowanie samochodu w Jarocinie? Jasne! Przyjedziemy do Ciebie i odbierzemy stare auto. Mówisz i masz! 

AUTO SZROT W JAROCINIE – ZAWSZE RACJONALNE CENY

W naszej firmie otrzymasz profesjonalną wycenę. Na dodatek nic za nią nie zapłacisz! Na tym nie koniec niespodzianek, bo nazwa DWCAR to zawszeatrakcyjna cena! Oferujemy osobisty odbiór aut za darmo! Nawet w przypadku auta, które samo nie pojedzie. Laweta także jest wliczona w nasze koszty – bonus, goni bonus! Złomowanie samochodów to niełatwa sprawa, dlatego do takiej pracy trzeba mieć odpowiednie doświadczenie i być skrupulatnym. Już dawno rynek nas zweryfikował.  Nie byłoby naszego złomowiska, gdybyśmy nie byli rzetelni i źle traktowali klientów. Teraz Ty wypróbuj! Sprawdź nas w Jarocinie!

KASACJA POJAZDÓW W JAROCINIE – ZAWSZE ZGODNA Z PRAWEM

Jesteś z Jarocina i masz wątpliwości czy złomowisko pojazdów, którym się zainteresowałeś działa zgodnie z prawem? Złomowanie pojazdu to świadczenie usług, które musi być poparte stosownymi pozwoleniami od Marszałka Województwa. Możesz to zweryfikować na stronach urzędu. Nasza firma oczywiście tam widnieje! 

Nielegalne złomowanie może mieć krótkie nogi, zaczynając od problemów z urzędem skarbowym, a na policji kończąc. Historia samochodu po takiej transakcji nie jest znana. Wrak może zatruwać środowisko, będąc pozostawionym gdzieś w lesie albo mieć związek z przestępstwem. Bycie na bakier z prawem zawsze się nie opłaca. Jedynie dla uczciwych jest nagroda w postaci pieniędzy ze składki OC, więc po co kombinować?

AUTO MNIEJ WAŻY. CZY MOGĘ JE ZEZŁOMOWAĆ W JAROCINIE?

Punkt demontażu pojazdów bez problemu odbierze auto, jeśli masz stosowne dokumenty. Masa całkowita nie może być mniejsza niż 90% masy podanej w dowodzie rejestracyjnym. Za każdy brak elementu lub ubytek 1 kilograma należy uiścić daną kwotę. Nie jest ona duża, bo waha się między kilkoma, a kilkunastoma groszami.

Firma DWCAR ma solidne i niezmienne argumenty:

  • uczciwość wobec klienta;
  • szybkie terminy realizacji, błyskawiczną obsługę;
  • profesjonalne działanie i poradę.

Z tymi zasadami nikt u nas nie dyskutuje, są nieodwołalne. Złomowania auta to żmudne procesy na etapie podziału na części i utylizacji szkodliwych środków. U nas ekologia jest bardzo ważna. Pragniemy także, aby klienci do nas wracali, ale także aby ich znajomi i rodzina korzystali z naszych usług. Osoby z polecenia to dowód na to, że nasza praca ma sens. Mamy swoją reputację i nie chcemy jej nigdy stracić. Pracujemy dla Ciebie w Pońcu, 22 km od Rawicza. Przyjedź do nas z Jarocina albo my przyjedziemy do Ciebie! Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Do zobaczenia!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]