Złomowanie auta Kalisz

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT KALISZ. RZETELNOŚĆ TO DLA NAS SPRAWA HONORU!

Satysfakcja naszych klientów to dla nas podstawa. Pracujemy, aby nasza firma było dobrze widziana w oczach naszych kontrahentów. Prowadzimy rodzinny biznes i mamy wieloletnie doświadczenie. Możemy pochwalić się renomą i ogromną wiedzą z obszaru, którym się zajmujemy. Zabierzemy Twoje auto z Kalisza i z każdego innego zakątka, który znajduje się w trzech województwach: wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim. Działamy sprawnie i pewnie! Robimy to, co do nas należy właśnie dla Ciebie!  Realizujemy zlecenia na bieżąco, u nas żadnej kolejki nie uświadczysz. Proces przejęcia auta odbywa się w mig. Odpowiadamy za rzetelne i uczciwe złomowanie samochodu.

AUTO SZROT W KALISZU– U NAS NIGDY ZA DUŻO NISKICH CEN!

W naszych kosztorysach brakuje paru cen. Nie, nie doliczamy ich do innych pozycji. Nie kręcimy, tradycja zobowiązuje! Masz niesprawne auto, nie możesz przyjechać? W takim wypadku oferujemy osobisty odbiór aut. To jest pierwsza pozycja, której nie znajdziesz w wycenie. Ta usługa jest po prostu za darmo! Potrzebna jest laweta? Za nią też nie zapłacisz ani złotówki! To nie koniec pozytywnych informacji. Sama wycena też nie będzie Cię nic kosztować. Granie fair z klientem jest dla nas ważne, dlatego oferujemy mu takie zniżki. Indywidualnie podchodzimy do każdej osoby, uczciwie wyceniamy wszystkie auta. Atrakcyjna cena to coś, co u nas jest status quo, nie zmienia się, choćby nie wiem co! Złomowanie samochodów to nasza rodzinna pasja. Jest to nasze dziecko i dlatego tak serio podchodzimy do tego, co robimy. To ciężka i odpowiedzialna praca, ale mamy z niej dużo pozytywnej energii. Jesteśmy dla Ciebie. Przybywaj! Także pojedziemy po Twoje auto do Kalisza.

KASACJA POJAZDÓW W KALISZU – W PEŁNI LEGALNY SZROT DWCAR

Posiadamy wszelkie niezbędne zaświadczenia i zezwolenia od Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Funkcjonujemy zgodnie z prawem, także dla Kalisza. Tak naprawdę nasza praca to misja, bo działamy na rzecz ochrony środowiska. Dzięki nam wraki ulegają praktycznie całkowitemu recyklingowi, a niebezpieczne substancje jak płyny, oleje, smary, a także paliwo i czynnik chłodniczy są poddawane utylizacji zgodnie z istniejącym prawem i dyrektywami. Kosztuje nas to dużo wysiłku, ale także środków finansowych. Dlatego nigdy nie poddamy się szarej strefie! Są to truciciele środowiska, którzy regulacje mają za nic. Przez nich szkodliwe substancje trafiają do gleby i do rzek, a części auta lądują w lesie. Masz wpływ na te nielegalne procedery. Nie daj się zwieść większym zarobkiem za jedyne 100 zł. Będziesz miał problemy z prawem albo z urzędem skarbowym, bo nie znasz dalszej historii Twojego auta. Legalne złomowanie pojazdu to pieniądze z OC, więc na pewno warto!

ZDEKOMPLETOWANE AUTO Z KALISZA

Możesz takie auto zezłomować. W przypadku, w którym nie ma nawet silnika, pamiętaj, że sami po nie przyjedziemy za darmo. Oddając taki pojazd, waga nie może być mniejsza niż 90% masy własnej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. Za brakujące kilogramy bądź elementy płaci się ustaloną kwotę. Nie jest ona duża, gdyż za każdy kilogram jest to co najwyżej kilkanaście groszy.
Rozpiera nas duma z naszej firmy. Mamy misję w DWCAR i chcemy, żebyś Ty był rad z miłej i rzetelnej obsługi i szybkiej realizacji. Ciągle chcemy być lepsi, abyś wyszedł usatysfakcjonowany i polecał nas innym. Kolejni klienci to dla nas radość z dobrze wykonanej pracy. Złomowanie auta w Kaliszu jak i z pozostałych miejsc odbywa się w naszym punkcie demontażu pojazdów w Pońcu niedaleko Rawicza. Dla nas odległość nie gra żadnej roli. Przyjedziemy po Twoje auto! Zadzwoń! Czekamy!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]