Złomowanie aut Kargowa

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR – NIEZAWODNI FACHOWCY, ZŁOMOWANIE AUT KARGOWA

Obsługujemy całyDolny Śląsk, Wielkopolskę i województwo lubuskie. Nasza firma to wieloletnia tradycja. Każdego klienta traktujemy poważnie i pracujemy w duchu wzajemnego zaufania. Polegamy na sobie, jak na rodzinie, bo pracujemy w rodzinnej firmie. Pozostawiając u nas samochód, możesz być pewien, że zostanie zezłomowany zgodnie z prawem. U nas obowiązuje kultura pracy i nie ma miejsca na oszukiwanie klienta. 

Złomowanie samochodu w Kargowie? Jasne! Dojedziemy do Ciebie i odbierzemy auto. Nasz klient, nasz Pan! 

AUTO SZROT W KARGOWIE – U NAS NIE ZAPYTASZ, SKĄD TA CENA!?

Jesteśmy poważną firmą, dlatego klienta traktujemy z szacunkiem, nie umiemy i nie chcemy kantować. Dlatego u nas dostaniesz wycenę z prawdziwego zdarzenia, za którą nic nie zapłacisz!

Na tym nie koniec świetnych informacji, bo nazwa DWCAR będzie dla ciebie jednoznaczna ze stwierdzeniem atrakcyjna cena! Oferujemy osobisty odbiór aut. Za darmo! Nawet w przypadku wraku. Przyjedziemy po niego z lawetą i również nie wyłożysz na to ani grosza!

Złomowanie samochodów jest skomplikowane, dlatego trzeba mieć odpowiednie doświadczenie i być dokładnym. Nie przetrwalibyśmy na rynku, gdybyśmy nie byli rzetelni i nie podchodzili kompetentnie do klienta.  Wypróbuj nas! Sprawdź nas w Kargowie!

KASACJA POJAZDÓW W KARGOWIE – TYLKO LEGALNIE!

Jesteś z Kargowa i masz wątpliwości, czy dany punkt demontażu pojazdu działa legalnie? Złomowanie pojazdu zgodnie z prawem prowadzi firma, która ma stosowne pozwolenia od Marszałka Województwa. Możesz sprawdzić na stronach urzędu. My oczywiście mamy uprawnienia i możesz to zweryfikować! 

Osoba oddająca nielegalnie auto do złomowania z dużym prawdopodobieństwem będzie mieć problemy z urzędem skarbowym, a nawet z policją. Nie zna późniejszej historii samochodu. Wrak może zanieczyszczać środowisko, będąc porzuconym gdzieś w lesie albo brać udział w przestępstwie.  Działanie w obrębie prawa zawsze się opłaca, bo za to dostaje się profity. Jakie? Reszta składki OC należy się Tobie i możesz ją odzyskać.

AUTO JEST NIEKOMPLETNE. MOGĘ JE ZEZŁOMOWAĆ W KARGOWIE?

Złomowisko ma obowiązek przyjąć każde auto z odpowiednimi dokumentami, nawet te, któremu brakuje części. Waga brakujących elementów nie może być większa niż 10% całkowitej masy własnej pojazdu. Punktem odniesienia dla szrotu jest masa w dowodzie rejestracyjnym. Ostatnia uwaga jest taka, że za każdą brakującą część bądź 1 kg złomu złomowisko pobiera opłatę. Nie jest to duży wydatek, bo wynoszący kilka, kilkanaście groszy za kilogram.

Firma DWCAR ma solidne podstawy:

  • rzetelne i uczciwe traktowanie klienta;
  • skrupulatna i szybka obsługa;
  • fachowe działanie i porada.

Są to trzy mocne fundamenty naszej firmy. Proces złomowania auta musi polegać na zaufaniu. Pragniemy, aby klienci dobrze o nas mówili, chcemy, aby chętnie korzystali z naszych usług. U nas nie ma miejsca na złe traktowanie i brak kultury. Mamy swoją reputację i nie chcemy nigdy jej stracić.  Zapewniamy sprawne załatwienie sprawy. Jesteśmy w Pońcu, 22 km od Rawicza. Przyjedź do nas z Kargowa albo my przyjedziemy do Ciebie! Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Do zobaczenia!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]