Złomowanie auta Kościan

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT KOŚCIAN. RZETELNIE I BEZ KOMPLIKACJI

W 2021 roku, jak wynika z danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP), legalnie poddano złomowaniu 485,5 tysiąca samochodów osobowych. Zestawiając to z danymi z roku 2020, jest to ogromny skok – zezłomowano wtedy około 80 tys. wraków mniej. To dowód na rozkwit branży. Tym bardziej klienci powinni uważać na nieuczciwe szroty, które nie przestrzegają prawa i zanieczyszczają środowisko. 

DWCAR to renoma sama w sobie, więc u nas możesz liczyć na uczciwość. Rynek nas sprawdził, bo pracujemy już wiele lat. Jesteśmy dla Kościana i innych rejonów znajdujących się w obrębie Wielkopolski, Dolnego Śląska i województwa lubuskiego. U nas będziesz czuł się komfortowo. Złomowanie samochodu jest dla nas rodzinnym interesem, tworzymy zgrany team dla Ciebie! 

AUTO SZROT W KOŚCIANIE – U NAS NISKIE CENY MAJĄ PRZYWILEJ!

Masz auto, które już dawno powinno się z Tobą pożegnać? Nie masz czasu czy ochoty załatwić sprawy raz na zawsze? Złomowanie samochodów pozostaw nam od początku do końca. Daj znać, gdzie mamy przyjechać, a reszta należy do nas. Za wywóz wraku nic nie zapłacisz, Twoja wygoda jest w naszej cenie. Laweta także nie kosztuje ani grosza! Oferujemy osobisty odbiór aut, bo chcemy, abyś współpracując z nami, zawsze czuł komfort. Rabatów nigdy dość! Wycena jest też darmowa! Jesteśmy po stronie klienta, więc nie myśl, że te koszty są gdzieś ukryte. U nas nie znajdziesz żadnych kantów. Możesz porównać, co proponuje konkurencja. My gramy w otwarte karty. Atrakcyjna cena jest zawsze z nami! W Kościanie to wiedzą! Przekonaj się sam!

KASACJA POJAZDÓW W KOŚCIANIE – UCZCIWE ZASADY OD ZAWSZE

Mamy uprawnienia od Marszałka Województwa Wielkopolskiego, aby prowadzić własną działalność. Widniejemy na stronie Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Nasza firma to duża odpowiedzialność. Potrafimy obchodzić się umiejętnie z substancjami i szkodliwymi odpadami. Demontując akumulatory, pamiętamy, aby składować je w specjalnym polu odkładczym na przygotowanych do tego paletach, które uniemożliwią wylanie kwasu akumulatorowego do gleby. Dbamy też o poduszki powietrzne, aby nie zrobiły komuś krzywdy w momencie niekontrolowanego wystrzału. Ekologia i bezpieczeństwo to dla nas priorytet.  Wiele szrotów nie stosuje się do przepisów i dyrektyw, w szczególności te, które działają w szarej strefie. Bądź czujny na takie pseudo działalności, bo możesz mieć później problemy z urzędem skarbowym, a nawet z policją. Legalne złomowanie pojazdu jest wtedy, kiedy otrzymasz dokumenty, które po wyrejestrowaniu auta w urzędzie komunikacji dają Ci możliwość odzyskania niewykorzystanej składki OC. Jesteś z Kościana? DWCAR czeka na Twoje auto!

NIE MAM DOWODU REJESTRACYJNEGO LUB KARTY Z POJAZDU Z KOŚCIANA I CO TERAZ?

Różne powody braku tych dokumentów a jedna metoda na zezłomowanie auta w takim wypadku. Należy udać się do Urzędu Komunikacji i przekazać odpowiednie oświadczenie o utracie danego dokumentu lub zaświadczenie z policji o jego kradzieży albo zatrzymaniu. Jeśli auto nie zostało zarejestrowane na daną osobę, to jest potrzebny dokument potwierdzający, że to ona jest właścicielem. Dla firmowego auta jest wymagany wydruk z KRS-u. Jeśli samochód ma więcej właścicieli, należy przynieść pełnomocnictwo od wszystkich, którzy nie mogą pojawić się w urzędzie. Zostanie wystawiony dokument, który umożliwi złomowanie auta, także w Kościanie.
DWCAR to błyskawiczne terminy realizacji. Darmowy transport Twojego auta nawet na lawecie to nasz prezent dla Ciebie! Jesteśmy w trzech województwach. Dojedziemy wszędzie! Rzetelna obsługa i profesjonalne podejście to jest to, na co stawiamy i na co możesz liczyć. Z nami się nie przeliczysz, zadzwoń!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]