Złomowanie auta Krotoszyn

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR TANIE I SPRAWNE ZŁOMOWANIE KROTOSZYN

DWCAR to firma z tradycjami prowadzona od lat. Przyjedziemy po auto do Krotoszyna i innych miast. Jesteśmy aktywni w trzech województwach: wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim. Potrafimy działać dla Ciebie rzetelnie i profesjonalnie. Nasz biznes jest rodzinny, chcemy, abyś docenił nasz trud i pasję.  Kompleksowe i uczciwie złomowanie samochodujest naszą drogą, z której nigdy nie zboczymy. Bezprawna kasacja to nie w naszym stylu, tak samo jak oszukiwanie klientów czy działanie przeciw prawu. Jesteśmy dla klienta, jesteśmy dla Ciebie. 

AUTO SZROT W KROTOSZYNIE – GŁÓWNE ATUTY

Przede wszystkim atrakcyjna cena. Nigdy z niej nie zrezygnujemy! Jeśli z Krotoszyna bądź z innych miejsc masz do nas utrudniony przyjazd, to oferujemy osobisty odbiór aut. Nie uwierzysz, za to nic nie zapłacisz. Nawet laweta jest za darmo!

Dzięki szybkiej i profesjonalnej obsłudze zdziwisz się, jak błyskawicznie dopinamy formalności. Złomowanie samochodów to jest nasza sprawa, reszta to Twój komfort! 

KASACJA POJAZDÓW W KROTOSZYNIE – BYCIE FAIR W KAŻDYM MOMENCIE

Działamy na pełnoprawnych zasadach, mamy stosowne zezwolenia od Wojewody. Zerknij na stronę Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Jesteśmy tam w wykazie. Działamy całkowicie legalnie także dla mieszkańców Krotoszyna. Przyjedź z autem do nas albo my przyjedziemy po nie do Ciebie!

Mamy apel, abyś nie próbował sprzedawać wraku w nielegalny sposób. Dodatkowe 100 złotych nie jest nic warte, a cena, jaką możesz zapłacić za przekręt, może być horrendalnie wysoka. Przez takie podejście tracisz resztę pieniędzy ze składki OC. Problemy z urzędem skarbowym to początek, potem policja, prokuratura. Życie może zaskakiwać i zna takie przypadki. Ktoś spowoduje Twoim byłym autem wypadek albo zostanie ono wykorzystane do przestępstwa. Nie ryzykuj, nie warto!

PROCEDURA WYREJESTROWANIA ZEZŁOMOWANEGO AUTA W KROTOSZYNIE

Tyle wspomnień z autem, z którym ciężko było się Tobie rozstać, ale ciągłe dolewanie oleju przelało czarę wzruszeń i goryczy – Twoje auto jest już wrakiem, zostało zezłomowane, także na papierze. Dlatego szybko przejdź z nim ostatnią drogę. Na złomowisku otrzymałeś:

  • dokument potwierdzający zezłomowanie samochodu
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego, tablic i karty pojazdu.

Z takim kompletem dokumentów udajesz się do Wydziału Komunikacji, gdzie składasz:

  • wniosek o wyrejestrowanie pojazdu;
  • dowód rejestracyjny;
  • tablice rejestracyjne;
  • kartę pojazdu w przypadku jej posiadania;
  • dowód osobisty lub paszport;
  • zaświadczenie ze złomowiska;
  • dowód zapłaty opłaty skarbowej.

Jeśli Twoje auto miało innych właścicieli i nie mogą stawić się w urzędzie, to muszą przekazać Ci pełnomocnictwo. Złomowanie pojazdów to ciężki fach. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego szanujemy swój wysiłek i nie chcemy, aby nasza praca poszła na marne. Nie możemy pozwolić sobie na utratę klientów. To nasz rodzinny biznes. Jesteśmy w Pońcu, 22 kilometry od Rawicza. Krotoszyn, jak i inne miasta korzystają z naszych usług. Działamy na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski i w Lubuskiem. Za przewiezienie przez nas auta nic nie zapłacisz. U nas gratisy i szybkie terminy realizacji są na porządku dziennym. Obowiązują nas przepisy i dyrektywy Unii Europejskiej związane z recyklingiem. Nasza misja i zasługa jest taka, że dzięki nam wraki w około 85% skutecznie zostają powtórnie przetworzone. DWCAR – to niezawodność i uczciwość na każdym etapie złomowania auta!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]