Złomowanie aut – Legnica

[wpseo_breadcrumb]

LEGNICA

Mieszkasz w Legnicy lub w okolicach tego miasta i chcesz złomować samochód? Nie zwlekaj, zadzwoń do nas, a my wszystko załatwimy. O nic nie musisz się martwić. Jesteśmy legalnie działającą stacją demontażu na podstawie zezwolenie wydanego przez Wojewodę Wielkopolskiego. Działamy na terenie całej zachodniej Polski. Także w Legnicy i regionie.

LEPIEJ ODDAĆ NA ZŁOM

Jeśli twoje auto nie nadaje się już do użytku, stoi na parkingu albo na Twojej posesji nie czekaj dłużej. Stare auto, którego już nie używasz to tylko źródło kłopotów. Po pierwsze zgodnie z przepisami musisz za takie auto opłacać ubezpieczenie, a to oznacza niepotrzebny wydatek. Po drugie długo stojący i nieużywany pojazd stanowi zagrożenie dla środowiska naturalnego, w którym mieszkasz Ty i Twoja rodzina. W każdej chwili z samochodu mogą wyciec płyny eksploatacyjne, na przykład olej i zanieczyścić glebę.

Zajmiemy się Twoim samochodem, poddamy go całkowitemu recyklingowi, a Tobie zdejmiemy problem z głowy. I jeszcze zapłacimy za to dobre pieniądze. Nie musisz nam oddawać samochodu za darmo, zapłacimy Ci za to. Zadzwoń i sprawdź ile możesz jeszcze zarobić na swoim starym gracie.

Złomownie aut Legnica to szybki i wygodny proces. Przede wszystkim zadzwoń do naszej stacji demontażu pojazdu. Telefon znajdziesz na stronie internetowej, na której właśnie jesteś. To www.złomowaniepawlak.pl. Albo wpisz w wyszukiwarce internetowej frazę złomowanie aut Legnica albo kasacja samochodu Legnica albo złomowaniepawlak Legnica. Wyświetli Ci się nasza strona.

Zadzwoń, a my przyjedziemy i odbierzemy twoje auto na złom. Nasza stacja demontażu pojazdu działa w pełni legalnie. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, my wyceniamy twoje auto i umawiamy się na odbiór. Przyjedziemy do Legnicy po twoje przeznaczone do kasacji auto. Otrzymasz urzędowe zaświadczenie o kasacji twojego samochodu. To bardzo ważne ponieważ procedury związane ze złomowaniem pojazdu są ściśle określone przez przepisy prawa.

KASACJA TYLKO Z ZEZWOLENIEM

Kasacji samochodu można dokonać tylko i wyłącznie w stacji demontażu, która posiada wydane przez wojewodę zezwolenia na złomowanie pojazdów. Tylko koncesjonowana stacja demontażu może wydać Tobie zaświadczenie o kasacji pojazdu w Legnicy, które będzie Ci niezbędne przy wyrejestrowywaniu samochodu w wydziale komunikacji. Ale nie martw się, załatwienie spraw urzędowych związanych ze złomowaniem auta to nie jest skomplikowana procedura. Wystarczy, że udasz się z zaświadczeniem o kasacji samochodu do właściwego wydziału komunikacji Urzędu Miasta Legnica lub do wydziału komunikacji w powiecie, w którym mieszkasz np. Złotoryja, Lubiń, Głogów, Bolesławiec, Góra, Wołów.

Ile kosztuje kasacja samochodu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Złomowanie auta nic nie kosztuje. Nie pobieramy żadnych opłat związanych z złomowaniem auta, odbiorem, czy wystawieniem zaświadczenia. Wręcz przeciwnie, to Tobie zapłacimy za Twoje auto na złom. Zadzwoń i natychmiast dowiesz się ile jest jeszcze wart Twój stary grat. Zamiast martwic się, że stoi i zagraca Twoją posesję lub parking oddaj go na złom. Tym bardziej, że kasacja aut w Legnicy i załatwienie wszelkich formalności związanych ze złomowaniem auta nie jest wcale ani czasochłonne ani trudne.

Pamiętaj tylko, żeby, mając auto do złomowania w Legnicy, oddać je profesjonalnej firmie zajmującej się kasacją samochodów. Tylko wtedy otrzymasz zaświadczenia od stacji demontażu pojazdu, które pozwoli na wyrejestrowanie auta w wydziale komunikacji w Legnicy. I jeszcze otrzymasz dodatkową gotówkę, którą wypłaci nasza stacja demontażu pojazdu za twoje złomowane auto. Zadzwoń i umów się na kasację auta.

BĄDŹ EKO Z NAMI!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]