Złomowanie aut Lubin

[wpseo_breadcrumb]

FIRMA DWCAR – PROFESJONALNA OBSŁUGA, ZŁOMOWANIE AUT LUBIN

Oddając nam swoje auto, powierzasz je profesjonalistom. My już zadbamy o wszystko. Istniejemy na rynku od wielu lat. Tworzymy zgrany zespół, tym bardziej, bo jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami. Złomowanie samochodu nie ma dla nas tajemnic. Dbamy o Ciebie i ochronę środowiska, dlatego Twój wrak dzięki nam będzie praktycznie w pełni zrecyklingowany.

Możesz nam zaufać, jesteśmy tu dla Ciebie. Masz auto w Lubinie? Spokojnie zajmiemy się nim. Możesz na nas liczyć także w innych miejscach. Działamy na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski i w województwie Lubuskim.

AUTO SZROT W LUBINIE – CENIMY TWÓJ CZAS I TWÓJ PORTFEL

Atrakcyjna cena to nasze motto! Nie wierzysz? To co powiesz na darmowy odbiór auta od Ciebie? Nieważne, czy samochód jest sprawny czy nie – oferujemy osobisty odbiór aut, także z okolic Lubina.  Przyjedziemy do Ciebie z lawetą. Za usługę nic nie zapłacisz. Kolejna pozytywna informacja jest taka, że mamy szybkie terminy realizacji, więc z nami sprawę załatwisz ekspresowo. W każdym aspekcie podchodzimy do klienta profesjonalnie i nowocześnie. Nie ma tutaj miejsca na oszukiwanie i złe traktowanie.

Złomowanie samochodów powierz profesjonalistom i oddaj auto w dobre ręce! Doświadczeni pracownicy służą fachową wiedzą i odpowiedzą na każde pytanie. W razie jakichś wątpliwości zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.

KASACJA POJAZDÓW W LUBINIE – LEGALNIE I UCZCIWIE

Odradzamy Ci korzystanie z nielegalnych złomowisk na terenie Lubina, bo to się po prostu nie opłaca. Proceder zwykle polega na skupowaniu aut na tzw. słupy. To pierwsza czerwona lampka, która powinna dać do myślenia. Po takiej transakcji nie znasz dalszego losu samochodu. Możesz mieć nieprzyjemności z urzędem skarbowym. Jeśli auto uczestniczyło w wypadku albo w przestępstwie, to szykują się już poważne konsekwencje związane z prokuraturą. 

Nielegalne złomowanie pojazdu z pragmatycznego punktu widzenia nie ma sensu, bo po prostu nie odzyskasz części składki OC.

Dlatego działaj zgodnie z prawem i korzystaj z legalnych złomowisk zarejestrowanych przez Wojewodę. Sprawdź nas. Jesteśmy złomowiskiem funkcjonującym zgodnie z przepisami – też tam widniejemy! 

PROCEDURA POSTĘPOWANIA PO KASACJI AUTA W LUBINIE?

W punkcie demontażu otrzymujesz zaświadczenie, że pojazd został zezłomowany oraz unieważnienie dowodu rejestracyjnego, tablic i jeśli była w posiadaniu – karty pojazdu. Z tymi dokumentami wystarczy udać się do Wydziału Komunikacji. Tam potrzebujesz dodatkowo: dowodu osobistego lub paszportu, wniosku właściciela o wyrejestrowanie pojazdu oraz dowodu zapłaty opłaty skarbowej. Jeśli pojazd ma więcej współwłaścicieli, a nie wszyscy mogą być w urzędzie, to wymagane jest pełnomocnictwo.
DWCAR to złomowanie pojazdów na najwyższym poziomie. Potrafimy zadbać o każdego klienta. Terminy realizacji są szybkie, możesz w każdym momencie do nas przyjechać. Jesteśmy po to, aby złomowania auta także z Lubina przebiegały bez problemu. Rozumiemy także swoją misję odnośnie ekologii. Spełniamy wszystkie dyrektywy Unii Europejskiej. Łączymy nowoczesność z tradycją. Zostaw nam swoje auto, a my się już nim dobrze zajmiemy – większość jego elementów zostanie wykorzystana. Może do Twojego przyszłego auta?

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]