Złomowanie auta Luboń

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT LUBOŃ PROFESJONALNIE I UCZCIWIE

Z nami ubijesz dobry interes na Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce i w Lubuskiem. Prowadzimy rodzinny biznes w wieloletnią tradycją, a historia zobowiązuje. Każdego klienta traktujemy serio i indywidualnie. Uczciwość u nas jest zawsze na pierwszym miejscu. Szara strefa jest nam obca, a złomowanie odbywa się wyłącznie zgodnie z prawem. Dla nas kultura pracy i fachowość to podstawa i nie ma miejsca na naciąganie klienta na dodatkowe koszty.

Złomowanie samochodu w Luboniu? Jasne! Przyjedziemy do Ciebie i odbierzemy stare auto. Mówisz i masz! 

AUTO SZROT W LUBONIU, WYGÓROWANE CENY? NIE U NAS

Profesjonalna wycena jest u nas na porządku dziennym. Nic za nią nie zapłacisz. To nie koniec darmowych punktów, bo nazwa DWCAR to zawsze atrakcyjna cena! Oferujemy osobisty odbiór aut za darmo! Nawet w przypadku samochodu, który jest wrakiem. Laweta także jest wliczona w nasze koszty! Mamy bez liku darmowych punktów w wycenie. Jesteśmy zawsze w punkt! Złomowanie pojazdów to niełatwa sprawa, ale wiemy, że doświadczenie i bycie skrupulatnym zawsze wygrywa. Rynek już dawno nas zweryfikował. Nie byłoby nas, gdybyśmy okazali się nie fair. Teraz Ty to zweryfikuj! Sprawdź nas w Luboniu!

KASACJA POJAZDÓW W LUBONIU – LEGALNA I RZETELNA

Jesteś z Lubonia i masz wątpliwości czy złomowisko działa zgodnie z prawem? Złomowanie pojazdu to świadczenie usług, które musi być poparte stosownymi zgodami od Marszałka Województwa. Możesz to zweryfikować na stronach urzędu. Nasza firma też tam widnieje! Nielegalne złomowanie może mieć ciężkie konsekwencje, zaczynając od problemów z urzędem skarbowym, a na procesie karnym kończąc. Historia samochodu po takiej transakcji nie jest znana. Wrak może zostać porzucony w lesie i mieć związek z przestępstwem. Łamanie przepisów nigdy się nie opłaca. Dla działających w obrębie prawa jest nagroda w postaci pieniędzy ze składki OC, więc po co kombinować?

AUTO MA NIEDOWAGĘ. CZY MOGĘ JE ZEZŁOMOWAĆ W LUBONIU?

Punkt demontażu pojazdów ma obowiązek odebrać każde auto, nawet zdekompletowane, jeśli masz stosowne dokumenty. Masa całkowita brakujących części nie może być większa niż 10% masy podanej w dowodzie rejestracyjnym. Za każdy brak elementu lub niedowagę w postaci 1 kilograma należy zapłacić daną kwotę. Nie jest ona duża, bo wynosi około dziesięciu groszy.

Firma DWCAR ma solidne i niezmienne wartości:

  • uczciwość wobec klienta;
  • szybkie terminy realizacji, bezproblemowa obsługa;
  • profesjonalizm w każdym calu.

Z tymi zasadami działamy od lat. Jesteśmy zawsze na posterunku i zawsze uczciwi w stosunku do naszych klientów. Złomowania auta to twardy orzech. Ciężka praca fizyczna na etapie podziału na części i utylizacji szkodliwych środków. U nas ekologia jest obecna na każdym kroku. Pragniemy także, aby klienci do nas wracali i rekomendowali nas innym. Osoby z polecenia to dowód na to, że nasza praca ma sens. Mamy swoją renomę i nigdy nie chcemy jej stracić. Pracujemy dla Ciebie w Pońcu, 22 km od Rawicza. Przyjedź do nas z Lubonia albo my przyjedziemy do Ciebie! Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Do zobaczenia!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]