Złomowanie aut Lubuskie

[wpseo_breadcrumb]

FIRMA DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT LUBUSKIE

Świadczymy dla Ciebie rzetelne usługi. Chętnie podamy Ci pomocną dłoń i postaramy się, aby proces zdania auta był dla Ciebie jak najbardziej komfortowy i szybki. Nasz biznes jest rodzinną firmą, dlatego trudnimy się tym zajęciem od wielu lat. DWCAR to tradycja i misja. Złomowanie samochodu powierz nam, profesjonalistom. 

Dzięki naszej ciężkiej pracy auta mogą ulec prawie pełnemu recyklingowi. Jesteśmy dumni z tego, że przyczyniamy się do lepszej ochrony środowiska. Podstawą naszej pracy jest stwarzanie atmosfery pełnego zaufania do siebie i w szczególności do naszych klientów. Posiadasz auto w lubuskim? Dojedziemy tam i wszędzie w dolnośląskim i wielkopolskim.

AUTO SZROT W LUBUSKIM – NIE TRACISZ CZASU I PIENIĘDZY

Atrakcyjna cena jest naszą maksymą! U nas same gratisy – otrzymasz darmowe odebranie auta od Ciebie w lubuskim. Za odwiezienie niesprawnego samochodu na lawecie także nic nie zapłacisz. Oferujemy osobisty odbiór aut, ta usługa jest także bezpłatna! U nas tylko szybkie terminy realizacji. W mig pozbędziesz się złomu. To jeszcze nie koniec, bo u nas wycena także nie będzie Cię nic kosztować. Z nami tylko zyskujesz! Nie oszukujemy i gramy fair. Złomowanie samochodów prowadzimy od lat, chuchamy na interes, bo nie chcemy stracić reputacji. Profesjonalny zespół poprowadzi sprawę złomowania w sposób bezbolesny, czyli bardzo szybki. Zadzwoń do nas, a dowiesz się więcej. Lubimy mieć dobry kontakt, bo lubimy klientów.

KASACJA POJAZDÓW W LUBUSKIM – CZYSTA SYTUACJA, BEZ ŻADNYCH „ALE”

Sto złotych – tyle może kosztować rozpoczęcie poważnych problemów. Właśnie tyle więcej dostaniesz podczas nielegalnej transakcji dotyczącej zezłomowania auta w lubuskim. Jest to bardzo nieopłacalne pod względem finansowym i przyszłych konsekwencji. Jeśli sprzedałeś w taki sposób, to wiedz, że na porządku dziennym jest kupowanie aut na tzw. słupy. To pierwszy dzwonek alarmowy, który powinien zatrzymać myślenie o tym procederze. Trzeba wiedzieć, że nie zna się dalszego losu pojazdu. To może spowodować masę problemów z urzędem skarbowym, policją i prokuraturą. 

Nielegalne złomowanie pojazdu nie ma sensu. Trzeba zaznaczyć, że traci się wtedy możliwość odzyskania części składki OC.

Działanie zgodnie z prawem popłaca i daje korzyści. Współpracuj z legalnymi złomowiskami z uprawnieniami nadanymi przez Wojewodę. Sprawdź nas. Jesteśmy uczciwym złomowiskiem – my też tam widniejemy! 

ZŁOMOWANIE W LUBUSKIM, A CO POTEM?

W biurze punktu demontażu pojazdów otrzymasz zaświadczenie, że auto zostanie zezłomowane oraz dokumenty dotyczące unieważnienia dowodu rejestracyjnego, tablic i jeśli była w posiadaniu – karty pojazdu. Z takimi dokumentami udajesz się do Wydziału Komunikacji. Dowód osobisty lub paszport, wniosek właściciela o wyrejestrowanie pojazdu i dowód zapłaty opłaty skarbowej, to kolejne papiery, które obowiązkowo musisz przedłożyć. Jeśli auto ma więcej niż jednego współwłaściciela i nie wszyscy mogą być w urzędzie, to potrzebne będzie pełnomocnictwo.
DWCAR to złomowanie pojazdów z pasją i rzetelnie. Jesteśmy bardzo zorganizowani, dlatego dysponujemy szybkimi terminami realizacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pracujemy, aby złomowania auta także z lubuskiego przebiegały sprawnie. Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego tworzymy most pomiędzy nowoczesnością, a dającą duże doświadczenie tradycją. Widzimy w kliencie człowieka, a nie tylko maszynkę do wydawania pieniędzy. Pozostaw nam swoje auto, a dzięki temu jego znaczna część zostanie wykorzystana. Może do Twojego przyszłego samochodu?

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]