Złomowanie aut Milicz

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR – FACHOWE ZŁOMOWANIE AUT MILICZ

Pracujemy na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski i w Lubuskim. Jesteśmy odpowiedzialną firmą z tradycjami. U nas poczujesz profesjonalne traktowanie. Zostawiając nam auto, wiesz, że zostanie ono zezłomowane w legalny sposób. U nas obowiązuje kultura i nie ma miejsca na złe obchodzenie się z klientem.

Złomowanie samochodu w Miliczu? Nie ma problemu, możemy dojechać do Ciebie i rozliczyć się w Twoim miejscu zamieszkania. Nasz klient, nasz Pan! 

AUTO SZROT WMILICZU – CENY Z KOSMOSU? NIE U NAS!

Stąpamy twardo po ziemi, nie potrafimy kantować klientów. Dlatego dostaniesz rzetelną wycenę, za którą nic nie zapłacisz! To nie koniec dobrych informacji, bo DWCAR = zawsze atrakcyjna cena! Oferujemy osobisty odbiór aut. Nie zgadniesz. Tak, także za darmo! Nawet jeśli masz niesprawny samochód, to przyjedziemy po niego z lawetąi nie obciążymy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami

Złomowanie samochodów jest ciężkim chlebem, dlatego tak bardzo ważne jest doświadczenie i skrupulatność. Nie moglibyśmy istnieć na rynku tak wiele lat, gdybyśmy nie potrafili rzetelnie postępować z klientami przykosztorysowaniu ich aut. Nie zawahaj się nas sprawdzić w Miliczu!

KASACJA POJAZDÓW W MILICZU – ZGODNIE Z PRAWEM I UCZCIWIE

Jak poznać autoryzowane, działające zgodnie z prawem złomowisko na terenie Milicza? Złomowanie pojazdu jest legalne wtedy, gdy firma ma pozwolenie od Marszałka Województwa. Łatwo to sprawdzić na stronach urzędu. Każdy legalny szrot powinien znaleźć się w wykazie. Nasz oczywiście ma uprawnienia, możesz to zweryfikować! Nielegalne pozbycie się auta grozi poważnymi konsekwencjami. Możesz mieć problemy z urzędem skarbowym, a nawet z policją. Nie wiesz, co z takim autem się dzieje. Może być porzucone gdzieś w lesie albo wykorzystane do przestępstwa. Lepiej działać w obrębie prawa, bo za to dostaje się nagrodę. Jaką? Możesz odzyskać resztę składki OC, więc po co kombinować?

CO JEŚLI CHCĘ ODDAĆ DO KASACJI AUTO NIEKOMPLETNE W MILICZU?

Punkt demontażu wraku przyjmie każde auto, nawet niekompletne. Ograniczenie jest jedno, waga brakujących części nie może być większa niż 10% całkowitej masy własnej pojazdu odnotowanej w dowodzie rejestracyjnym. Dlatego samochód może nie mieć nawet silnika, a będzie przez złomowisko odebrany. Należy dodać, że za każdy brakujący element bądź 1 kg złomu szrot pobiera opłatę. Nie jest ona duża, bo wynosząca kilka, kilkanaście groszy za kilogram.

Firma DWCAR opiera się na trzech filarach:

  • uczciwości;
  • szybkiej i rzetelnej realizacji;
  • profesjonalizmie w każdym calu.

Są to trzy nienaruszalne fundamenty naszej pracy. Proces złomowania auta musi polegać na byciu w porządku wobec klienta. Nie możemy pozwolić sobie na ich stratę przez opieszałość czy niedbalstwo. Mamy swoją reputację, na którą pracowaliśmy ciężko przez wiele lat. Zapewniamy szybkie załatwienie sprawy. Znajdujemy się w Pońcu, 22 km od Rawicza. Zapraszamy do nas z Milicza. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Dojedziemy do Ciebie!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]