Złomowanie auta Ostrów Wielkopolski

zlomowaniepawlak.pl » złomowanie aut » wielkopolskie » Złomowanie auta Ostrów Wielkopolski

ZŁOMOWANIE AUT – SZROT DWCAR OSTRÓW WIELKOPOLSKI

DWCAR to firma działająca jako stacja demontażu pojazdów. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Poniecu na terenie województwa wielkopolskiego. Miejscowość ta oddalona jest od Ostrowa Wielkopolskiego o niecałe 90 kilometrów na zachód. Nasze usługi oferujemy mieszkańcom Wielkopolski, jak i Dolnego Śląska. Bardzo często z naszej oferty korzystają mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego, co wynika z kompleksowej obsługi i profesjonalnizmu naszych wykwalifikowanych pracowników. Od kilkunastu lat zajmujemy się kasacją i złomowaniem aut. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Naszym Klientom proponujemy kompleksową pomoc już na samym starcie współpracy. Z tego też powodu pomimo tej znaczącej odległości pomiędzy Poniecem a Ostrowem Wielkopolskim, mieszkańcy decydują się na skorzystanie właśnie z naszych usług.

SZROT DWCAR, CZYLI PROFESJONALIZM I PERFEKCJONIZM

Bez wątpienia jesteśmy firmą, która bezproblemowo wyróżnia się na tle konkurencji. Staramy się, by nasi Klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług, a po współpracy wypowiadali się o nas w samych superlatywach. Naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta – proponujemy ekspresowy czas realizacji oraz najbardziej korzystne warunki na rynku. W ramach pozyskiwania aut proponujemy całkowicie darmową wycenę pojazdu oraz jego odbiór w miejscu wskazanym przez Klienta. Skupujemy auta w każdej kondycji – niezależnie, czy są one zniszczone, czy też nie. Z tej opcji najcześciej korzystają osoby, których samochody uległy znacznemu uszkodzeniu w wyniku wypadku drogowego.

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Skontaktuj się z nami!

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW – WYTYCZNE I ZASADY

Oddając auto do złomu ważne jest to, by jego masa nie była mniejsza, niż 90{fada9a9143f0cb634de50504651ce852533a8cee42091d750fa54f7a085262b8} wagi własnej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. Reguła ta dotyczy tylko i wyłącznie samochodów osobowych. Szrot może wymagać od Klienta uiszczenia stosownej zapłaty za każdy przekroczony kilogram, dlatego jest to tak niezwyle ważne. Pamiętać należy również o tym, że stacje demontażu pojazdów mogą funkcjonować tylko wtedy, kiedy została im wystawiona pisemna zgoda wojewody. W innym przypadku taka firma działa niezgodnie z prawem, a wszystkie procesy przez nią wykonywane są nielegalne. Dla Klienta może to oznaczać bardzo złe konsekwencje prawne.

JAK DOJECHAĆ DO SZROTU DWCAR? 

Szrot DWCAR ma swoją siedzibę w Poniecu, miejscowości oddalonej o 90 kilometrów na zachód od Ostrowa Wielkopolskiego. W razie potrzeby nasi pracownicy udzielą nieocenionych wskazówek dojazdu do złomu. W ramach oferty proponujemy całkowicie bezpłatny odbiór pojazdu z miejsca wskazanego przez klienta.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

Napisz do nas

14 + 4 =