Złomowanie auta Ostrów Wielkopolski

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR UCZCIWA FIRMA – ZŁOMOWANIE AUT OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Satysfakcja naszych klientów to siła napędowa do pracy. Nasza branża jest skomplikowana i często mamy do czynienia z nieuczciwą konkurencją, ale my wygrywamy byciem fair. Prowadzimy rodzinny biznes z wieloletnim doświadczeniem. Możemy pochwalić się wysokimi standardami pracy i ogromnym profesjonalizmem. Wywieziemy Twoje auto z Ostrowa Wielkopolskiego i z każdego innego obszaru należącego do trzech województw: wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Działamy dla Ciebie sprawnie i pewnie! Znamy się na rzeczy i nie tracimy czasu.  Realizujemy zlecenia na bieżąco, u nas terminy realizacji są ekspresowe. Odpowiadamy za uczciwe złomowanie samochodu.

AUTO SZROT W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM– NISKIE CENY, DARMOWE USŁUGI!

W naszych wycenach brakuje paru pozycji. Pozwoliliśmy sobie nie doliczać pewnych usług. Cenimy klientów, dlatego zrobimy wszystko, aby chcieli z nami współpracować. Masz niesprawne auto, nie możesz do nas przyjechać? W takim razie my oferujemy osobisty odbiór za darmo! Potrzebujesz lawety? Za nią też nic nie zapłacisz! Wyceny również realizujemy bezkosztowo. Indywidualnie podchodzimy do każdej osoby, uczciwie oszacujemy wartość wraku. Atrakcyjna cena to coś, co z pewnością u nas znajdziesz. Złomowanie samochodów to nasza rodzinna specjalność, dlatego tak poważnie podchodzimy do tego, co robimy. Jesteśmy dla Ciebie. Przybywaj! Także pojedziemy po Twoje auto do Ostrowa Wielkopolskiego.

KASACJA POJAZDÓW W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM– W PEŁNI LEGALNE USŁUGI W DWCAR

Mamy kompletne upoważnienia od Marszałka Województwa Wielkopolskiego w sprawie prowadzenia naszej działalności. Robimy wszystko zgodnie z prawem, także dla Ostrowa Wielkopolskiego. Z misją traktujemy nasze złomowisko, bo działa dla dobra ochrony środowiska. Dzięki nam recykling jest z prawdziwego zdarzenia. Faktycznie w przemyśle samochodowym to się sprawdza – większość elementów z wraków podlega przetworzeniu. Nasze działanie zgodne z przepisami i dyrektywami kosztuje nas dużo wysiłku, ale także wymaga poniesienia nakładów finansowych. Dlatego jesteśmy oburzeni szarą strefą. To truciciele środowiska. Przez nich substancje szkodliwe trafiają do gleby i do rzek, a część aut ląduje w lesie. Masz wpływ na taką sytuację. Nie daj się zwieść większym zarobkiem za jedyne 100 zł. To tylko same problemy z prawem albo z urzędem skarbowym.  Legalne złomowanie pojazdu to pieniądze z OC, więc na pewno warto!

AUTO BEZ WSZYSTKICH CZĘŚCI Z OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO

Bez żadnych wątpliwości takie auto możesz zezłomować. Nawet w przypadku, w którym nie ma silnika. Samochód ten raczej nie pojedzie, więc pamiętaj, że sami po niego przyjedziemy za darmo. Oddając wrak, jego waga nie może być mniejsza niż 90% masy własnej odnotowanej w dowodzie rejestracyjnym. Za brakujące kilogramy bądź elementy płaci się odpowiednią kwotę. Nie jest ona duża, gdyż jest to co najwyżej kilkanaście groszy za kilogram.
Nasza firma wyrosła z rodzinnej tradycji. Jest naszą dumą, a klienci oczkiem w głowie. DWCAR to rzetelność i pracowitość. Ciągle się udoskonalamy, aby czas realizacji był jeszcze szybszy. Kolejne osoby z polecenia to dla nas zaszczyt i potwierdzenie dobrze wykonanej pracy. Złomowanie auta w Ostrowie Wielkopolskim, jak i z innego miejsca na mapie odbywa się w naszym punkcie demontażu pojazdów w Pońcu niedaleko Rawicza. Dla nas odległość nie gra roli. Przyjedziemy po Twoje auto! Zadzwoń! Czekamy!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]