Złomowanie aut Pleszew

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT PLESZEW BEZ KOMPLIKACJI I UCZCIWIE

Według Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP) w 2021 roku legalnie poddano złomowaniu 485,5 tysięcy samochodów osobowych i było to około 80 tys. wraków więcej niż w roku poprzednim. Liczby nie kłamią, w tej branży nastąpił wielki boom. Rynek jest bardzo duży i tym bardziej klienci powinni mieć się na baczności pod względem nielegalnych szrotów, które są na bakier z prawem i zanieczyszczają środowisko. 

DWCAR to renoma sama w sobie. Rzetelność i uczciwość to dla nas dwie najważniejsze wartości. Rynek nas sprawdził, bo pracujemy już wiele lat w rodzinnej firmie. Jesteśmy dla Pleszewa i innych rejonów znajdujących się w obrębie Wielkopolski, Dolnego Śląska i województwa lubuskiego. U nas będziesz się czuł ważny. Złomowanie samochodu jest dla nas chlebem powszednim, tworzymy zgrany team dla Ciebie! 

AUTO SZROT W PLESZEWIE – CENY WYMYKAJĄCE SIĘ STANDARDOM

Nie masz ochoty albo jesteś zbyt zajęty, aby zakończyć historię swojego auta? Złomowanie samochodów to jest nasza branża. Odbierzemy Twój wrak. Za zabranie pojazdu nie zapłacisz nic, Twój komfort jest w naszej cenie. Za wywóz lawetą także nie zostawisz u nas ani grosza! Oferujemy osobisty odbiór aut, bo chcemy, abyś był zadowolony z naszej współpracy. Rabatów nigdy za mało!  Wycena do nich także należy, nie płacisz za nią kompletnie nic! Nie myśl, że te koszty są gdzieś ukryte. U nas nie znajdziesz żadnych krętactw. Możesz porównać nas z konkurencją. Gramy fair i czysto dla Ciebie. Atrakcyjna cena jest nieodzownym elementem naszego cennika! W Pleszewie nas już sprawdzili! Przekonaj się sam!

KASACJA POJAZDÓW W PLESZEWIE – ZASADY BEZ NAGINANIA PRAWA

Marszałek Województwa Wielkopolskiego nadał nam uprawnienia, abyśmy mogli prowadzić własną działalność gospodarczą. Jesteśmy w wykazie na stronie Samorządu Województwa Wielkopolskiego.  Nasza firma to duża odpowiedzialność. Musimy ewidencjonować i umiejętnie obchodzić się ze szkodliwymi substancjami i odpadami. Wyjmowane akumulatory składamy w specjalnym miejscu na niestandardowych paletach, które uniemożliwiają wylanie się kwasu akumulatorowego do gleby. Naszym obowiązkiem jest także zabezpieczenie poduszek powietrznych, aby nie spowodowały krzywdy w momencie niekontrolowanego wystrzału. Ochrona środowiska i bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Wiele szrotów działa nielegalnie i wbrew przepisom oraz dyrektywom. Bądź czujny na taką szarą strefę, bo możesz mieć później problemy z urzędem skarbowym, a nawet z prokuraturą. Złomowanie pojazdu zgodne z prawem jest wtedy, kiedy otrzymasz odpowiednie dokumenty, które po wyrejestrowaniu auta w urzędzie komunikacji dają Ci możliwość odzyskania reszty pieniędzy ze składki OC. Jesteś z Pleszewa? DWCAR jest do Twojej dyspozycji, zawsze i wszędzie!

BRAK DOWODU REJESTRACYJNEGO LUB KARTY Z POJAZDU W PLESZEWIE. CZY TO JAKIŚ PROBLEM?

Możesz mieć różne powody braku tych dokumentów, ale metoda na zezłomowanie auta jest tylko jedna. Udaj się do Urzędu Komunikacji i przekaż odpowiednie oświadczenie o ich nieposiadaniu lub zaświadczenie z policji o ich kradzieży albo zatrzymaniu. Jeśli auto nie zostało zarejestrowane na Ciebie, to jest potrzebny dokument potwierdzający, że to Ty jesteś jego właścicielem. Dla auta firmowego wymagany jest wydruk z KRS-u. Jeśli nie jesteś jedynym posiadaczem samochodu, powinieneś przynieść pełnomocnictwo od wszystkich, którzy nie mogą pojawić się w urzędzie. W końcu dostaniesz tam dokument, który umożliwi złomowanie auta, także w Pleszewie.
DWCAR to bardzo szybkie terminy realizacji. Darmowy transport Twojego auta, także na lawecie! Pracujemy w trzech województwach. Dojedziemy wszędzie! Rzetelna obsługa oraz kulturalne i fachowe podejście to jest to, co nas wyróżnia i na co możesz liczyć. Z nami się nigdy nie przeliczysz, zadzwoń!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]