Złomowanie aut – Polkowice

[wpseo_breadcrumb]

ZŁOM DWCAR – DZIAŁAMY W POLKOWICACH

Złom DWCAR od wielu lat działa na terenie województw dolnośląskiego i wielkopolskiego. Nasza siedziba mieści się w Poniecu, natomiast współpracujemy z osobami z Polkowic. W ramach naszej działalności oferujemy kompleksowe złomowanie aut, które wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów. DWCAR to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem – do każdego klienta podchodzimy personalnie, dzięki czemu zapewniamy szybkie i proste złomowanie aut. Posiadamy wszelkie pozwolenia, które umożliwiają nam na prowadzenie działalności na terenie Polski. Jako jeden z nielicznych szrotów działających na terenie Polkowic oferujemy osobisty odbiór pojazdu od klienta – zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

DLACZEGO WARTO ZEZŁOMOWAĆ AUTO W NASZYM SZROCIE?

Nasz szrot zapewnia kompleksowe doradztwo i pomoc w zakresie złomowania auta. Od wielu lat działamy na terenie Polkowic – kasacja samochodów przeprowadzana jest bardzo szybko, co pozwala naszym klientom na bezproblemowe uzyskanie dokumentów niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Jesteśmy jednym z najdłużej działających szrotów w okolicy Polkowic. Nasi pracownicy zapewniają osobisty odbiór pojazdu od klienta, dzięki czemu nie musi on dojeżdżać do naszej siedziby. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie prowadzenia złomu, co pozwala na błyskawiczne złomowanie auta. W ramach naszej działalności prowadzony jest również skup aut.

SKUP AUT DLA MIESZKAŃCÓW POLKOWIC

DWCAR działa również jako skup aut. Chcesz pozbyć się starego lub powypadkowego pojazdu? Gwarantujemy odbiór samochodu w każdym stanie. Zapewniamy bezpłatną wycenę i odbiór auta na terenie PolkowicSkup aut jest korzystnym rozwiązaniem dla osób, które pragną pozbyć się dodatkowego źródła wydatków i uzyskać dodatkowe środki. Wszystkie wyceny wykonywane są przez naszych pracowników – staramy się dokładnie ocenić stan samochodu przed podaniem ostatecznej ceny. Więcej informacji uzyskają Państwo po kontakcie osobistym poprzez formularz bądź telefonicznie – zachęcamy do zadawania pytań.

JAK DOJECHAĆ DO SKUPU AUT? 

Nasz skup aut mieści się w Poniecu oddalonym o 75 kilometrów od Polkowic. Oferujemy osobisty odbiór aut – w tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania. Nasi pracownicy dostępni są w dni robocze – staramy się jak najszybciej dojechać do klienta.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]