Złomowanie aut Poniec

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR TO OZNAKA PROFESJONALIZMU I NISKICH CEN – ZŁOMOWANIE PONIEC

DWCAR to firma rodzinna prowadzona od wielu lat. Pochodzimy z Pońca, ale jesteśmy aktywni w trzech województwach: wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim. Działamy uczciwie i z pełną kulturą. Chcemy, abyś docenił naszą ciężką pracę, którą wykonujemy z pasji. Kompleksowe złomowanie samochodu jest naszą dewizą, z której nigdy nie zrezygnujemy. Nielegalna kasacja to nie dla nas, tak samo jak nieuczciwe zagrywki w stosunku do kontrahentów. Jesteśmy dla klienta, jesteśmy dla Ciebie. 

AUTO SZROT WPOŃCU – CENOWE PLUSY

U nas atrakcyjna cena powala z nóg. Jesteś z Pońca, ale swój wrak masz o wiele dalej? Oferujemy osobisty odbiór aut. Najlepsze, że za usługę nic nie zapłacisz. Nawet laweta jest za darmo! Kolejny plus to bezpłatna wycena.

Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze zdziwisz się, jak duży komfort chcemy Ci zapewnić. Złomowanie samochodów to jest nasza sprawa, wszystko pozostaw nam! 

KASACJA POJAZDÓW W POŃCU – BYCIE FAIR ZAWSZE I WSZĘDZIE

Jesteśmy legalną stacją demontażu aut, mamy stosowne zezwolenia od Wojewody. Możesz to zrewidować wchodząc na stronę www Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Jesteśmy tam w wykazie. Wszystko na prawie, wszytko dla mieszkańców Pońca! Przyjedź z autem do nas albo my przyjedziemy do Ciebie!

Nie próbuj sprzedawać wraku w nielegalny sposób. Uwrażliwiamy, że dodatkowe 100 złotych nic nie jest warte, a kłopoty lubią takie przekręty. Przede wszystkim tracisz resztę pieniędzy ze składki OC i jej nie odzyskasz. Problemy z urzędem skarbowym to na początek, potem już z górki policja, prokuratura. Życie nie takie sytuacje już widziało: auto sprzedane na tzw. słupa, ktoś spowoduje nim wypadek albo zostanie wykorzystane do przestępstwa. Nie ryzykuj, nie warto!

JAK WYGLĄDA WYREJESTROWANIE WRAKU W POŃCU

Tyle sentymentu do auta, które dorastało wraz z Tobą. Ono nie przetrwało ducha czasu, więc pora udać się z nim w ostatnią drogę. Twój samochód jest już wrakiem, pozostało go już tylko zezłomować, także na papierze. Na złomowisku otrzymasz:

  • dokument, który potwierdza zezłomowanie samochodu — jest w 3 egzemplarzach: jeden jest dla szrotu, drugi dla Ciebie, a trzeci będzie potrzebny do wyrejestrowania;
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego, tablic i karty pojazdu.

Z takim zestawem dokumentów udasz się do Wydziału Komunikacji, gdzie składasz:

  • wniosek o wyrejestrowanie pojazdu;
  • dowód rejestracyjny;
  • tablice rejestracyjne;
  • kartę pojazdu w przypadku jej posiadania;
  • dowód osobisty lub paszport;
  • zaświadczenie ze złomowiska;
  • dowód zapłaty opłaty skarbowej.

Jeśli swoim autem dzieliłeś się z kimś innym – byli to także właściciele i nie mogą się stawić w urzędzie, to muszą przekazać Ci pełnomocnictwo. Złomowanie pojazdów to trudny fach. Dbamy o klienta i środowisko, dlatego szanujemy swój wysiłek i chcemy, abyś uważał nas za firmę z dużym potencjałem. Nie możemy sobie pozwolić na złe traktowanie i oszustwa, my tak nie postępujemy. To jest nasz rodzinny biznes. Poniec to miejsce naszej działalności. Jesteśmy na terenie Dolnego Śląska, województwa lubuskiego i Wielkopolski. Za przewiezienie przez nas auta nic nie zapłacisz. Szybkie terminy realizacji są u nas normą. Zobligowani jesteśmy do przestrzegania przepisów i dyrektyw Unii Europejskiej związanych z recyklingiem. Dzięki nam wraki w około 85% zostają powtórnie przetworzone. DWCAR – to niezawodność i uczciwość w każdym momencie złomowania auta!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]