Złomowanie auta Poznań

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT POZNAŃ SZYBKO I UCZCIWIE

Z nami ubijesz dobry interes na Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce i w Lubuskiem. Pracujemy od wielu lat, dzięki czemu tradycja przeplata się z nowoczesnym i odpowiedzialnym podejściem do pracy oraz przede wszystkim do klienta. Pasja i zaangażowanie dają nam siłę do rzetelnego prowadzenia firmy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Z szarą strefą walczymy uczciwymi cenami i szybką realizacją. Prowadzimy biznes zawsze zgodnie z prawem. 

Złomowanie samochodu w Poznaniu? Pewnie! Przyjedziemy do Ciebie i odbierzemy wrak. Zadzwoń do nas i po sprawie! 

AUTO SZROT W POZNANIU KLAROWNA WYCENA Z BONUSAMI

Nasz cennik jest rzetelny i dajemy Ci w nim gratisy. Za wycenę nic nie zapłacisz. To dopiero początek darmowych usług, bo nazwa DWCAR zobowiązuje. Atrakcyjna cena to u nas standard, nigdy nie podskoczy do góry! Oferujemy osobisty odbiór aut za darmo! Nawet w przypadku, kiedy nie możesz przywieźć ich do nas. Laweta także jest z zerowym rachunkiem! Złomowanie samochodów to trudna praca. Doświadczenie i zgrany personel zawsze wygrywają. Już dawno zostaliśmy sprawdzeni przez rynek.  Teraz Ty nas zweryfikuj! Sprawdź nas w Poznaniu!

KASACJA POJAZDÓW W POZNANIU – TYLKO UCZCIWA, TYLKO ZGODNA Z PRAWEM

Nie wiesz, czy dane złomowisko jest legalne? Złomowanie pojazdu jest zgodne z literą prawa, jeśli szrot ma do tego uprawnienia. Taką zgodę daje Marszałek Województwa. W przeciwnym wypadku współpraca może nieść za sobą poważne konsekwencje. Problemy z urzędem skarbowym, policją, proces karny, cały miks problemów po jednej trefnej transakcji. Jak może do tego dojść? Wystarczy, że auto zostanie sprzedane na tzw. słupa czy będzie miało wypadek. Samochód może być użyty do przestępstwa jako „auto widmo”. Życie może napisać jeszcze więcej scenariuszy. Łamanie przepisów nigdy się nie opłaca. Dla działających w obrębie prawa jest nagroda w postaci pieniędzy ze składki OC, więc po co kombinować? Jesteś z Poznania? Zezłomuj auto legalnie u nas!

AUTO MNIEJ WAŻY, CO ZE ZEZŁOMOWANIEM W POZNANIU?

Punkt demontażu pojazdów przyjmie takie auto, jednak musi ono posiadać stosowne dokumenty i masa całkowita brakujących części nie może być większa niż 10% masy podanej w dowodzie rejestracyjnym. Za każdy brak w postaci 1 kilograma należy uiścić daną kwotę w biurze złomowiska. Nie jest ona duża, bo wynosi około dziesięciu groszy.

Firma DWCAR kieruje się solidnymi i niezmiennymi zasadami:

  • zawsze uczciwe traktowanie klienta;
  • ekspresowe działanie;
  • profesjonalizm.

Z tymi regułami istniejemy od początku naszej działalności. Dbamy o to, aby być życzliwym wobec klientów. Złomowania auta to twarda szkoła życia. Ciężka praca fizyczna i psychiczna. Na etapie rozdziału na części i utylizacji szkodliwych środków musimy pilnować się i działać zgodnie z przepisami. U nas ekologia nie jest spychana na boczny tor. Wysoka kultura pracy jest zawsze przy nas. Pracujemy dla Ciebie w Pońcu, 22 km od Rawicza. Przyjedź do nas z Poznania albo my podjedziemy do Ciebie! Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Do zobaczenia!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]