Złomowanie aut Ścinawa

[wpseo_breadcrumb]

FIRMA DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT ŚCINAWA PROFESJONALIZM I RZETELNOŚĆ

Jesteśmy do Twoich usług. Nasza firma istnieje wiele lat. Wyrobiliśmy sobie renomę. Odbierzemy Twoje auto ze Ścinawy, ale działamy także na terenie całego Dolnego Śląska, Wielkopolski i w Lubuskim. Możesz tym bardziej na nas polegać, bo jesteśmy firmą rodzinną. Dbamy o swój interes, tak jak o swoje dziecko. Zaopiekujemy się także Twoim autem. U nas nie musisz czekać, realizujemy zlecenia na bieżąco. Złomowanie samochodu w krótkim czasie to nasza specjalność!

AUTO SZROT W ŚCINAWIE– POLUBISZ NAS ZA CENY!

Specjalnie dla Ciebie nasz cennik ma parę luk. Jesteś z daleka i nie możesz do nas przyjechać? Nic nie szkodzi, oferujemy osobisty odbiór aut. No i gdzie ta luka? Luka jest w cenie, a konkretnie braku ceny za tę usługę! Tak! U nas nie zapłacisz za to, że przyjedziemy po Twoje auto. A co, jeśli jest ono niesprawne? Kolejna luka cenowa! Też nie zapłacisz ani grosza za lawetę. Następna dobra informacja jest taka, że za wycenę też nie weźmiemy od Ciebie pieniędzy. Cenimy klientów za to, że chcą z nami współpracować, dlatego dajemy im takie bonifikaty. Do każdego podchodzimy rzetelnie i indywidualnie, sumiennie wyceniamy wrak. Atrakcyjna cena to coś, co nas wyróżnia od innych. Złomowanie samochodów jest naszym rodzinnym interesem i pasją. Pracując z pasją, nie można oszukiwać. Nasza praca jest ciężka, ale my ją po prostu lubimy. Pracujemy w trzech województwach, także odbierzemy Twoje auto w Ścinawie.

KASACJA POJAZDÓW W ŚCINAWIE – UCZCIWE ZŁOMOWISKO DWCAR

Jesteśmy profesjonalnym punktem demontażu pojazdów. Mamy wszelkie uprawnienia i pozwolenia od Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Dlatego jesteśmy legalnym złomowiskiem, także dla Ścinawy. Codziennie podejmujemy trud, aby wraki poddawać recyklingowi, a niebezpieczne substancje takie jak wszelkie rodzaje płynów (do spryskiwaczy, chłodniczy) i olejów (hamulcowy, przekładniowy, silnikowy), a także paliwo i czynnik chłodniczy utylizujemy zgodnie z obowiązującym prawem i dyrektywami. Oprócz naszego wysiłku to wymaga oczywiście poniesienia przez nas kosztów finansowych. Dlatego oburzające jest działanie szarej strefy, która nic sobie nie robi z prawa i ekologii. To przez nich wszelkie substancje szkodliwe trafiają do gleby, a elementy auta, z których nie było zysku, lądują dosyć często w lesie. Masz wpływ na tę kryminalną sferę, nie daj się skusić większym zarobkiem „aż” o 100 zł. Możesz też mieć wówczas problemy z prawem albo z urzędem skarbowym, bo nie znasz dalszej historii Twojego auta. Zresztą legalne złomowanie pojazdu to odzyskanie pieniędzy z OC, więc po prostu nie warto.

NIEKOMPLETNE AUTO ZE ŚCINAWY TO JAKIŚ PROBLEM?

Nie, nie musisz się niczym martwić, możesz oddać nam auto bez części. Przypominamy, że sami po nie przyjedziemy na nasz koszt. Jedynym warunkiem jest to, aby auto nie było zupełnie zdekompletowane. Dlatego waga samochodu nie może być mniejsza niż 90% masy własnej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. Ostatnią rzeczą jest informacja, że za brakujące kilogramy bądź części złomowisko pobiera opłaty, ale spokojnie, za każdy kilogram jest to maksymalnie kilkanaście groszy.

Jesteśmy dumni z naszego DWCAR i chcemy, żebyś Ty był zadowolony z profesjonalnej obsługi i szybkiej realizacji. Cały czas ulepszamy naszą pracę, aby klient dobrze nas kojarzył i oczywiście rekomendował znajomym. Ludzie z polecenia to dla nas oznaka dobrze wykonanej pracy i uśmiech na twarzy. Złomowanie auta w Ścinawie jak i z innego zakątka odbywa się w naszej siedzibie w Pońcu niedaleko Rawicza. Odległość nie gra dla nas roli. Przyjedziemy do Ciebie! Tylko zadzwoń do nas. Czekamy!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]