Złomowanie aut Sława

[wpseo_breadcrumb]

FIRMA DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT SŁAWA. UCZCIWOŚĆ TO DLA NAS PRIORYTET!

Pracujemy najlepiej, jak tylko potrafimy, abyś był usatysfakcjonowany z naszych usług. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie. Szczycimy się wysokim profesjonalizmem i renomą. Odbierzemy Twoje auto ze Sławy, ale jesteśmy także do dyspozycji w innych miejscowościach. Działamy na terenie całego Dolnego Śląska, w Lubuskim i w Wielkopolsce. Prowadzimy rodzinną firmę, a to zobowiązuje. Nie zasypujemy gruszek w popiele, tylko działamy! Robimy dobrą robotę, właśnie dla Ciebie! U nas nie musisz na nic czekać, realizujemy zlecenia na bieżąco. Złomowanie samochodu w krótkim czasie i fachowa obsługa to nasza specjalność!

AUTO SZROT W SŁAWIE– CENIMY NISKIE CENY!

W naszym cenniku nie znajdziesz paru pozycji. Nie, nie doliczamy ich do innych kosztów. Nie jesteśmy oszustami. Dbamy o Ciebie i o dobre imię naszej firmy. Nie możesz do nas przyjechać? Nie ma problemu, oferujemy osobisty odbiór aut. To jest pierwszy punkt, którego nie znajdziesz w wycenie. Ta usługa jest za darmo! Przyjedziemy po Twoje auto nawet jeśli będzie potrzebna laweta. Za nią też nie zapłacisz ani grosza! Dobrych wiadomości nie ma końca, bo za samą wycenę też nie weźmiemy od Ciebie pieniędzy. Dobro klienta jest dla nas bezcenne, dlatego oferujemy mu takie bonusy. Indywidualnie podchodzimy do każdego, rzetelnie wycenimy jego auto. Atrakcyjna cena to coś, co u nas się nie zmienia. Złomowanie samochodów to nasza rodzinna tradycja i pasja. Jak się o coś dba, jak o własne dziecko, to nie można oszukiwać. Jest to ciężka i odpowiedzialna praca, ale mamy z niej dużo satysfakcji. Jesteśmy dla Ciebie w trzech województwach, także w Sławie.

KASACJA POJAZDÓW W SŁAWIE – LEGALNE ZŁOMOWISKO DWCAR

Jesteśmy punktem demontażu pojazdów z prawdziwego zdarzenia. Mamy wszystkie potrzebne zaświadczenia i zezwolenia od Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Dlatego jesteśmy złomowiskiem działającym zgodnie z prawem, także dla Sławy. Cały czas pracujemy, aby przez nasze skrupulatne działanie poddawać wraki prawie całkowitemu recyklingowi, a niebezpieczne substancje takie jak płyn do spryskiwaczy, chłodniczy, hamulcowy, oleje przekładniowe, silnikowe, kierownicy, a także paliwo, czynnik chłodniczy utylizować według istniejącego prawa i dyrektyw. Kosztuje nas to także finansowo. Dlatego szarej strefie mówimy nie! Zatruwa ona środowisko i nic sobie nie robi z prawa. Przez nich wszelkie szkodliwe substancje trafiają do gleby, a zbyteczne części auta lądują w lesie. Masz wpływ na tę bezprawną sferę, nie daj się zwieść większym zarobkiem za jedyne 100 zł. Problemy z prawem albo z urzędem skarbowym, bo nie znasz dalszej historii Twojego auta, nie są chyba tego warte? Legalne złomowanie pojazdu to pieniądze z OC, więc warto!

NIEKOMPLETNE AUTO ZE SŁAWY NADAJE SIĘ DO ZEZŁOMOWANIA?

Nie musisz auta specjalnie dociążać cegłami. Niedowaga to żaden problem. Nawet jeśli nie ma silnika. Pamiętaj, że sami po nie przyjedziemy na nasz koszt. Oddając samochód, musisz tylko wiedzieć, że waga pojazdu nie może być mniejsza niż 90% masy własnej zapisanej w dowodzie rejestracyjnym. Za brakujące kilogramy bądź części należy zapłacić odpowiednią kwotę. Nie jest ona duża, bo za każdy kilogram jest to maksymalnie kilkanaście groszy. Jesteśmy naprawdę dumni z naszej misji, jaką wypełniamy w DWCAR i chcemy, żebyś Ty był rad z fachowej obsługi i ekspresowej realizacji. Ciągle się doskonalimy i ulepszamy naszą pracę, aby klient wyszedł usatysfakcjonowany i polecał nas znajomym. Kolejne osoby z polecenia to dla nas oznaka dobrze wykonanej pracy i wewnętrzna radość. Złomowanie auta w Sławie jak i z innego miejsca odbywa się w naszym punkcie demontażu pojazdów w Pońcu niedaleko Rawicza. Odległość nie gra dla nas roli. Przyjedziemy po Twoje auto! Zadzwoń! Czekamy!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]