Złomowanie aut Śmigiel

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT ŚMIGIEL RZETELNIE Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM

Z nami zrobisz dobry interes na Dolnym Śląsku, w Lubuskiem i w Wielkopolsce. Nasza firma to wieloletnia i rodzinna tradycja, stąd takie zaangażowanie i pasja. Historia zobowiązuje. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Uczciwość to u nas rzecz niezbywalna. Szara strefa niestety istnieje, walczymy z nią uczciwymi cenami i szybką realizacją. Działamy zawsze zgodnie z prawem. Dla nas dobre traktowanie klientów i fachowość to podstawa.

Złomowanie samochodu w Śmiglu? Jasne! Przyjedziemy do Ciebie i odbierzemy wrak. Dzwonisz do nas i masz

AUTO SZROT W ŚMIGLU, WYCENA Z GWIAZDKAMI I DROBNYM DRUCZKIEM? NIE U NAS!

Profesjonalny cennik to u nas standard. Lubimy obdarowywać gratisami. Za wycenę nic nie zapłacisz.

To nie koniec darmowych usług, bo nazwa DWCAR to bez dwóch zdań zawsze atrakcyjna cena! Oferujemy osobisty odbiór aut za nic! Nawet w przypadku auta, które jest wrakiem. Laweta także jest wliczona w nasze zlecenie! Złomowanie samochodów to trudna działalność. Doświadczenie i zgrany zespół zawsze wygrywają. Już dawno zostaliśmy zweryfikowani przez rynek. Nie byłoby nas w przypadku działania nie fair. Teraz Ty nas przetestuj! Sprawdź nas w Śmiglu!

KASACJA POJAZDÓW W ŚMIGLU – LEGALNA I RZETELNA

Jesteś ze Śmiglai masz wątpliwości co do jakiegoś złomowiska pojazdów? Nie wiesz, czy działa zgodnie z prawem? Złomowanie pojazdu to świadczenie usług, które musi być poparte uprawnieniami nadanymi przez Marszałka Województwa. Możesz to sprawdzić na stronach urzędu. Jesteśmy tam! Współpraca z szarą strefą może mieć ciężkie konsekwencje, zaczynając od problemów z urzędem skarbowym, a na policji i procesie karnym kończąc. Po trefnym oddaniu auta jego dalsza historia się zaciera. Wrak może zostać porzucony w lesie, w jeziorze czy mieć związek z przestępstwem. Łamanie prawa zawsze się nie opłaca. Dla działających w obrębie przepisów jest nagroda w postaci pieniędzy ze składki OC, więc po co kombinować?

AUTO TRACIŁO NA WADZE, CZY MOGĘ JE ZEZŁOMOWAĆ W ŚMIGLU?

Punkt demontażu pojazdów ma obowiązek odebrać Twoje auto, nawet wybrakowane i bez części. Dwa warunki. Masz stosowne dokumenty i masa całkowita brakujących części nie może być większa niż 10% masy podanej w dowodzie rejestracyjnym. Za każdy niedobór w postaci 1 kilograma należy zapłacić daną kwotę w biurze złomowiska. Nie jest ona duża, bo wynosi około dziesięciu groszy.

Firma DWCAR ma solidne i niezmienne podstawy:

  • uczciwość;
  • sprawna i szybka obsługa;
  • profesjonalizm.

Z tymi wartościami istniejemy od lat. Zawsze na posterunku dbania o życzliwość wobec klientów. Złomowania auta to trudna działalność. Ciężka praca fizyczna i psychiczna zwłaszcza na etapie podziału na części i utylizacji szkodliwych środków. U nas ekologia nie jest spychana na boczny tor. Pragniemy także, aby klienci byli z nas zadowoleni. Klient z polecenia to dowód na to, że nasza praca ma sens. Mamy wysoki poziom pracy i nigdy nie chcemy z niego spaść. Jesteśmy dla Ciebie w Pońcu, 22 km od Rawicza. Przyjedź do nas ze Śmigla albo my podjedziemy do Ciebie! Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Do zobaczenia!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]