Złomowanie auta Śrem

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR ZŁOMOWANIE AUT ŚREM – UCZCIWOŚĆ I SZYBKA OBSŁUGA TO SPRAWA HONORU!

Nasza rodzinna firma z tradycjami opiera się na dobrych relacjach z klientami. Mamy wieloletnie doświadczenie, którego nikt nam nie zabierze. Zajmiemy się Twoim autem ze Śremu i z każdego innego zakątka znajdującego się w trzech województwach: w wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim. Działamy sprawnie i uczciwie! Znamy się na tym, co robimy, dlatego u nas jest konkretnie i tanio!  Realizujemy zlecenia bez opóźnień i bez kolejek. Proces przejęcia Twojego auta przeprowadzimy w ekspresowym tempie. Odpowiadamy za rzetelne złomowanie samochodu.

AUTO SZROT W ŚREMIE–OBNIŻAMY CENY ZAWODOWO!

U nas atrakcyjna cena jest jak podatek – zawsze pewna, ale w przeciwieństwie do fiskusa, u nas na niej zyskujesz. Masz niesprawny samochód w Śremie lub nie możesz do nas przyjechać? W takim przypadku oferujemy osobisty odbiór aut. Ta usługa jest za darmo! Potrzebujesz lawety? Za nią też nie zapłacisz ani grosza! Sama wycena też nic Ciebie nie kosztuje. Jesteśmy uczciwi, dlatego oferujemy zniżki na takim poziomie i prawidłową wycenę. Indywidualnie podchodzimy do każdej osoby i każdego przypadku. Złomowanie samochodów to jest coś, w co wierzymy. Jest to ciężka i odpowiedzialna praca, ale mamy z niej dużo pozytywnej energii. Jesteśmy dla Ciebie. Przybywaj! 

KASACJA POJAZDÓW W ŚREMIE – SZROT DWCAR DZIAŁAJĄCY ZGODNIE Z PRAWEM

Posiadamy potrzebne pozwolenia od Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Działamy legalnie, także dla Śremu. Mamy misję, bo pracujemy na rzecz sprawnie przeprowadzanego recyklingu. Niebezpieczne substancje jak płyny, oleje, smary, a także paliwo czy czynnik chłodniczy są poddawane utylizacji zgodnie z przepisami. Kosztuje nas to dużo pracy i środków finansowych. Dlatego szarej strefie mówimy nie! Czerpią pieniądze kosztem zatruwania środowiska. To przez nich substancje szkodliwe jak ciężkie metale trafiają do wody czy gleby, a części aut lądują w lesie. Masz wpływ na walkę z tym kryminalnym procederem. Po prostu nie współpracuj z nimi i nie daj się zwieść większym zarobkiem za jedyne 100 zł. Możesz mieć problemy z prawem albo z urzędem skarbowym, bo nie znasz dalszej historii Twojego auta. Legalne złomowanie pojazduto pieniądze z OC, więc na pewno warto iść tą drogą!

MOJE AUTO ZE ŚREMU NIE TRZYMA SIĘ KUPY I MASY 

Jeśli waga jest za mała, to również możesz takie auto zezłomować. Brak silnika też nie jest problemem, dopóki waga samochodu nie będzie mniejsza niż 90% masy własnej odnotowanej w dowodzie rejestracyjnym. Za brakujące kilogramy albo elementy zapłacisz odpowiednią kwotę. Za kilogram to stawka około kilkunastu groszy.
Nasza firma to duma. DWCAR jest dla Ciebie. Przeprowadzimy złomowanie gładko. U nas spotkasz jedynie rzetelną obsługę i szybkie realizacje. Ciągle się udoskonalamy. Często trafiają do nas klienci z polecenia i jest to dla nas radość z dobrze wykonanej pracy. Złomowanie auta ze Śremu i z innych lokalizacji ma miejsce w naszym punkcie demontażu pojazdów w Pońcu niedaleko Rawicza. Dla nas odległość nie gra roli. Przyjedziemy po Twoje auto! Zadzwoń! Czekamy!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]