Złomowanie aut Stęszew

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT STĘSZEW UCZCIWIE I W ATRAKCYJNYCH CENACH

Jak podaje Centralna Ewidencja Pojazdów (CEP), w 2021 roku legalnie poddano złomowaniu 485,5 tysięcy samochodów osobowych. Najbardziej zaskakująca wiadomość jest taka, że było to aż o 80 tys. wraków więcej niż w poprzednim roku. Oznacza to ogromny rynek, który przyciąga szarą strefę. Dlatego klienci tym bardziej powinni być uważni i wyczuleni na nielegalne szroty.

DWCAR to renoma sama w sobie. Rzetelność i uczciwość to wartości niezbywalne. Rynek nas sprawdził, bo pracujemy już wiele lat. Jesteśmy firmą rodzinną. Świadczymy swoje usługi dla Stęszewa i dla innych rejonów znajdujących się w obrębie Wielkopolski, Dolnego Śląska i województwa lubuskiego. U nas będziesz czuł się ważny. Złomowanie samochodu jest dla nas chlebem powszednim, a nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji! 

AUTO SZROT W STĘSZEWIE – CENIMY NISKIE CENY

Jakoś nie możesz zakończyć historii swojego auta? Złomowanie samochodów jest naszą branżą, więc się tym zajmiemy. Odbierzemy Twój wrak i nic za to nie zapłacisz. Twój komfort i wygoda – nasze zlecenie do wykonania! Laweta także nic Cię nie kosztuje. Oferujemy osobisty odbiór aut, bo chcemy, abyś był z nas zadowolony. Niskich cen nigdy za wiele!  Wycena także jest darmowa. Nie myśl, że te koszty są gdzieś ukryte. Działamy fair, zawsze! Możesz sprawdzić konkurencję. My gramy czysto dla Ciebie. Atrakcyjna cena jest wyznacznikiem naszego cennika! W Stęszewie nas już sprawdzili! Przekonaj się sam!

KASACJA POJAZDÓW W STĘSZEWIE – CZYSTE ZASADY BEZ ŁAMANIA PRAWA

Marszałek Województwa Wielkopolskiego nadał nam uprawnienia do prowadzenia naszej działalności. Widniejemy w wykazie na stronie Samorządu Województwa Wielkopolskiego.  Zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności. Przestrzegamy prawa, dlatego musimy ewidencjonować i umiejętnie obchodzić się ze szkodliwymi substancjami i odpadami. Akumulatory składamy w specjalnym miejscu na niestandardowych paletach, które uniemożliwiają rozlanie się kwasu akumulatorowego do gleby. Naszym zajęciem jest także zabezpieczenie poduszek powietrznych, aby nie zrobiły komuś krzywdy przy wybuchu. Ochrona środowiska i bezpieczeństwo to dla nas priorytet.  Wiele szrotów jest na bakier z przepisami i dyrektywami, zwłaszcza te, które działają nielegalnie. Bądź uważny, bo możesz mieć później problemy z urzędem skarbowym, a nawet z prokuraturą. Złomowanie pojazdu zgodne z prawem jest wtedy, kiedy otrzymasz odpowiednie dokumenty, które posłużą do wyrejestrowania auta w Urzędzie Komunikacji. To daje Ci możliwość odzyskania reszty pieniędzy ze składki OC. Jesteś ze Stęszewa? DWCAR jest do Twojej dyspozycji, zawsze i wszędzie!

DOWÓD REJESTRACYJNY LUB KARTA POJAZDU ZAGINĘŁA W STĘSZEWIE, CO DALEJ?

Nie ma znaczenia z jakiego powodu nie masz tych dokumentów. I tak zezłomujesz auto. Udaj się do Urzędu Komunikacji z odpowiednim oświadczeniem o ich nieposiadaniu lub zaświadczeniem wydanym przez policję o ich kradzieży albo zatrzymaniu. Jeśli auto nie zdążyło być zarejestrowane na Ciebie, to jest potrzebny dokument potwierdzający, że to Ty jesteś jego właścicielem. Auta firmowe powinny mieć wydruk z KRS-u. Jeśli nie jesteś jedynym właścicielem samochodu, powinieneś przynieść pełnomocnictwo od wszystkich, którzy nie zjawili się w urzędzie. Na koniec dostaniesz tam dokument, który umożliwi złomowanie auta, także w Stęszewie.
DWCAR to szybka obsługa. Transport za darmo Twojego auta, także na lawecie! Pracujemy dla trzech województw. Dojedziemy wszędzie! Uczciwość i kulturalne podejście to jest to, co nas wyróżnia i na co możesz liczyć. Z nami nigdy się nie przeliczysz, zadzwoń!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]