Złomowanie aut Sulmierzyce

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR TO OZNAKA DOŚWIADCZENIA I NISKICH CEN – ZŁOMOWANIE SULMIERZYCE

DWCAR opiera się na rodzinnym interesie prowadzonym od wielu lat. Pracujemy dla Sulmierzyc, ale działamy aktywnie w trzech województwach: wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim. Uczciwość i pełna kultura są nieodzownymi elementami naszej pracy. Robimy to wszystko z pasji. Kompleksowe złomowanie samochodu to nasza dewiza, z której nigdy nie zrezygnujemy. Nielegalny szrot, szara strefa to nie nasza bajka, tak samo jak oszukiwanie klientów. Jesteśmy dla Ciebie!

AUTO SZROT W SULMIERZYCACH– ZAWSZE WYJDZIESZ NA PLUS

U nas atrakcyjna cena jest zawsze i wszędzie. Jesteś z Sulmierzyc i jakoś ociągasz się ze zezłomowaniem swojego samochodu? Oferujemy osobisty odbiór aut. Nasz atut jest taki, że za usługę nic nie zapłacisz. Nawet laweta jest darmowa! Wycena też jest gratis!

Nie zdziw się profesjonalną i szybką obsługą, tak bardzo cenimy Twój komfort. Złomowanie samochodów to jest nasza sprawa, wszystko pozostaw nam! 

KASACJA POJAZDÓW W SULMIERZYCACH – U NAS TYLKO JASNA STREFA

Jesteśmy legalną stacją demontażu aut, mamy stosowne zezwolenia od Wojewody. Możesz to sprawdzić wchodząc na stronę Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Widniejemy tam w wykazie. Wszystko zgodne z prawem, wszystko dla mieszkańców Sulmierzyc!  Przyjedź autem do nas albo to my przyjedziemy do Ciebie!

Nie próbuj sprzedawać wraku w szarej strefie. Dodatkowe 100 złotych może się wiązać z późniejszym kontaktowaniem się z Tobą urzędu skarbowego, policji, a nawet prokuratury. Auto może być sprzedane na tzw. słupa, ktoś może spowodować nim wypadek albo zostanie wykorzystane do przestępstwa. Nie ryzykuj, nie warto! Kolejna rzecz to strata reszty pieniędzy ze składki OC.

CO JEST POTRZEBNE PRZY WYREJESTROWANIU POJAZDU W SULMIERZYCACH

Tyle wspomnień związanych z autem. Ono nie wytrzymało próby czasu i stało się wrakiem samochodu, więc pora udać się z nim w ostatnią drogę. Twój ukochany samochód, zostanie zezłomowany, dzięki czemu w 85% przetrwa w innej formie gdzieś indziej – krzepiąca wiadomość. Na złomowisku otrzymasz:

  • dokument, który potwierdza zezłomowanie samochodu — będzie on w 3 egzemplarzach: jeden jest dla szrotu, drugi dla Ciebie, a trzeci będzie potrzebny do wyrejestrowania;
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego, tablic i karty pojazdu.

Z tymi dokumentami udasz się do Wydziału Komunikacji, gdzie składasz:

  • wniosek o wyrejestrowanie pojazdu;
  • dowód rejestracyjny;
  • tablice rejestracyjne;
  • kartę pojazdu w przypadku jej posiadania;
  • dowód osobisty lub paszport;
  • zaświadczenie ze złomowiska;
  • dowód zapłaty opłaty skarbowej.

Jeśli auto ma wielu właścicieli i nie ma ich w urzędzie, to muszą przekazać Ci pełnomocnictwo. Złomowanie pojazdów jest to trudna praca. Dbamy o klienta i o ekologię. Nie możemy sobie pozwolić na złe traktowanie i kłamanie w żywe oczy. To jest nasz rodzinny biznes. Sulmierzyce to miejsce naszej działalności. Jesteśmy także na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski i w Lubuskiem. Przywiezienie auta przez nas jest darmowe. Szybkie terminy realizacji są u nas standardem. DWCAR – to niezawodność i uczciwość w każdym momencie złomowania auta!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]