Złomowanie aut Trzebnica

[wpseo_breadcrumb]

FIRMA DWCAR – ZŁOMOWANIE AUT TRZEBNICA PROFESJONALIZM I RZETELNOŚĆ

W 2021 roku według Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP) zezłomowano legalnie 485,5 tysiąca samochodów osobowych. Jest to więcej niż w 2020 roku o około 80 tysięcy. Oznacza to, że prowadzonych jest mnóstwo złomowisk, a część z nich stosuje nieetyczne metody.

DWCAR z pewnością do nich nie należy. Jesteśmy dla Ciebie, dla Trzebnicy. U nas będziesz traktowany uczciwie i z należytym szacunkiem. Złomowanie samochodu jest dla nas bez tajemnic, tworzymy zgrany team, tym bardziej, że firma jest z tradycjami i opiera się na rodzinie.

AUTO SZROT W TRZEBNICY– ZAWSZE NISKIE CENY!

Nie masz możliwości zawieźć auta na złomowisko? Nie masz czasu albo po prostu ochoty? Złomowanie samochodów jest Ci nie po drodze? Każda odpowiedź jest dobra, nie ma problemu, załatwimy to za Ciebie. Wskaż nam, gdzie jest Twoje auto, resztą się zajmiemy. Za tę usługę nic nie zapłacisz, najważniejsza jest dla nas Twoja wygoda. Jeśli auto jest niesprawne, to sytuacja znowu się powtarza – nie płacisz nic! Laweta jest za darmo! Oferujemy osobisty odbiór aut, bo liczymy się z Twoim czasem. Darmowych usług u nas nie ma końca, bo na wycenę wraku nie wydasz ani złotówki, jest bezpłatna! Nie bój się, nie wliczymy sobie tych bonusów w cenę zezłomowania. Jesteśmy za poważną firmą, aby tak traktować klientów. Dlatego do nas wracają i mamy nadzieję, że Ty też wrócisz. Atrakcyjna cena trzyma się z nami od samego początku, tradycji nie zamierzamy zmieniać! W Trzebnicy to wiedzą! Przekonaj się sam!

KASACJA POJAZDÓW W TRZEBNICY – POCZUCIE PROFESJONALIZMU ZOBOWIĄZUJE


Dla swojej działalności posiadamy stosowne uprawnienia od Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Sprawdź nas na stronie Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za to, co robimy. Potrafimy zutylizować substancje i elementy szkodliwe. Demontujemy akumulatory, które są magazynowane w specjalnym miejscu na odpowiednim podłożu, aby nie było możliwości dostania się kwasu akumulatorowego do gleby. Zadbamy też o poduszki powietrzne, aby ich wystrzał nie spowodował, że ktoś ucierpi. To są przykłady, jak poważnie podchodzimy do ekologii i spraw bezpieczeństwa.  Wiele stacji ma z tym problem, w szczególności te, które działają w szarej strefie. Wystrzegaj się takich szrotów, bo możesz mieć później problemy prawne, z urzędem skarbowym. Pamiętaj, że legalne złomowanie pojazdu polega na tym, że dostaniesz odpowiednie dokumenty, które po wyrejestrowaniu auta w urzędzie komunikacji dadzą Ci możliwość odzyskania niewykorzystanej składki OC. Jesteś z Trzebnicy? DWCAR czeka na Twoje auto!

CZY MOŻNA WYREJESTROWAĆ AUTO BEZ DOWODU REJESTRACYJNEGO LUB KARTY Z POJAZDU Z TRZEBNICY?

Bez względu na to czy Twoje dokumenty zostały zgubione, skradzione, zniszczone albo zatrzymane przez policję, to w każdej tej sytuacji możesz zezłomować samochód.  Należy udać się do Urzędu Komunikacji i przynieść stosowne oświadczenie o utracie danego dokumentu lub zaświadczenie z policji o jego kradzieży czy zatrzymaniu. Dodatkowo jest potrzebny dokument potwierdzający, że to Ty jesteś właścicielem w przypadku, gdy auto nie zostało zarejestrowane na Ciebie. Jeśli auto jest na firmę, potrzebny jest wydruk z KRS-u. Na koniec trzeba okazać pełnomocnictwo, jeśli auto ma więcej właścicieli. Procedura powinna pójść sprawnie, urząd wystawi dokument, który umożliwi złomowanie auta, także w Trzebnicy.

DWCAR to ekspresowe terminy realizacji i darmowy transport Twojego auta. Działamy w trzech województwach. Dojedziemy wszędzie! Miła obsługa i profesjonalne podejście to jest to, na co stawiamy. Postaw na nas, zadzwoń!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]