Złomowanie aut Wąsosz

[wpseo_breadcrumb]

FIRMA DWCAR – ODPOWIEDZIALNA PROFESJA PRZY KOMPLETNYM PROFESJONALIZMIE ZŁOMOWANIE WĄSOSZ

Naszą pracą jest prowadzenie rodzinnej firmy z tradycjami, a to zobowiązuje – służymy także Wąsoszowi. Jesteśmy na terenie trzech województw: wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Pracujemy dla Ciebie, dlatego chcemy, abyś docenił nasz profesjonalizm i był zadowolony. Nasze motto to kompleksowe i uczciwe złomowanie samochodu. Nielegalne złomowanie to nie nasza liga. Gramy zawsze fair dla klienta. 

AUTO SZROT W WĄSOSZU– NASZE DOBRE STRONY

Wyznacznikiem naszego działania jest atrakcyjna cena. Pracujemy dla Ciebie w Wąsoszu. Jeśli nie masz możliwości przyjechania do nas, to oferujemy osobisty odbiór aut. Najlepsza wiadomość to, że usługa jest darmowa. W przypadku niesprawnego samochodu nasza laweta jest do Twojej dyspozycji. Kolejna bardzo dobra informacja dla Ciebie jest taka, że za odwiezienie wraku także nie pobieramy żadnych opłat.

Chcemy, żebyś miał jak najmniej zachodu w tej sprawie, aby złomowanie samochodów było jak najsprawniej i jak najszybciej przeprowadzoną usługą. Mamy na uwadze, że masz inne ważne sprawy na głowie, dlatego nasi pracownicy liczą się z Tobą i z Twoim czasem. Z nami nie stracisz ani jednej cennej minuty! 

KASACJA POJAZDÓW W WĄSOSZU – ZAWSZE UCZCIWE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Legalnie działająca stacja demontażu pojazdów posiada stosowne zezwolenie od Wojewody. Zajrzyj na stronę Samorządu Województwa Wielkopolskiego, aby sprawdzić, czy jesteśmy w wykazie. Znajdujemy się tam!  Jesteś z Wąsosza? Czekamy na Ciebie!

Nie wikłaj się w nielegalne złomowanie pojazdu, za zarobienie dodatkowo jedynych 100 zł więcej. Nie jest to warte późniejszych problemów. Przede wszystkim zamykasz sobie drogę o ubieganie się o resztę pieniędzy ze składki OC. Możesz też napytać sobie biedy z urzędem skarbowym czy z policją. W przypadku Twojej dużej niefrasobliwości, gdy źle dopiąłeś nielegalną transakcję pozbycia się auta, możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej, gdy auto będzie miało wypadek albo zostanie wykorzystane do przestępstwa. Nie warto!

JAKIE SĄ KROKI PO ZEZŁOMOWANIU AUTA W WĄSOSZU?

Przez te wszystkie lata bardzo związałeś się z autem, dlatego serce Ci się kraje, jeśli pomyślisz, jakie rzeczy będą się z nim działy na złomowisku? W takim wypadku musisz jak najszybciej pozbyć się wszelkich pamiątek z nim związanych. Zrobisz to po tym, jak dostaniesz od nas:

  • dowód potwierdzający zezłomowanie samochodu — dokument jest w 3 egzemplarzach: jeden pozostaje w punkcie demontażu, drugi jest dla byłego właściciela, a trzeci jest potrzebny do wyrejestrowania;
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego, tablic i karty pojazdu.

Z dokumentami udajesz się do Wydziału Komunikacji, gdzie składasz:

  • wniosek o wyrejestrowanie pojazdu;
  • dowód rejestracyjny;
  • tablice rejestracyjne;
  • kartę pojazdu, jeżeli była wydana;
  • dowód osobisty lub paszport;
  • zaświadczenie ze złomowiska;
  • dowód zapłaty opłaty skarbowej.

Jeśli w urzędzie nie mogą się stawić wszyscy współwłaściciele, to potrzebne jest pisemne pełnomocnictwo. Złomowanie pojazdów jest skomplikowanym procesem. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego swoją pracę wykonujemy dokładnie i dbamy o każdego klienta. Jesteśmy w Pońcu, 22 kilometry od Rawicza. Wąsosz, jak i inne miasta są na mapie naszej działalności. Twoje auta jesteśmy w stanie odebrać na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski oraz w województwie Lubuskim. Za usługę nic nie weźmiemy. U nas są bardzo szybkie terminy realizacji i sam odbiór auta jest przeprowadzony ekspresowo i sprawnie. Obowiązują nas przepisy i dyrektywy Unii Europejskiej odnośnie recyklingu, dlatego nie możemy sobie pozwolić na jakieś niedociągnięcia czy przymykanie oczu. Dzięki takim złomowiskom jak my zezłomowane wraki w około 85% skutecznie zostają poddane powtórnemu przetworzeniu. DWCAR – nie zawiedziesz się na nas w żadnej sprawie dotyczącej złomowania auta!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]