Złomowanie aut – Wielkopolska

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR – FACHOWE ZŁOMOWANIE AUT WIELKOPOLSKA

Pracujemy na terenie Wielkopolski, Dolnego Śląska i w Lubuskim. Jesteśmy poważną firmą z dużym doświadczeniem i tradycją. Profesjonalne traktowanie i rzetelność to są zasady niezbywalne. Zostawiając nam auto, masz pewność, że zostanie ono zezłomowane w legalny sposób. Cechuje nas kultura i szybka obsługa. Nie ma miejsca na złe obchodzenie się z klientem.

Złomowanie samochodu w Wielkopolsce? Nie ma problemu, możemy przyjechać do Ciebie. Nasz klient, nasz Pan! 

AUTO SZROT W WIELKOPOLSCE– NIEREALNE CENY? NIE U NAS!

Stąpamy twardo po ziemi i oszukiwanie nie jest w naszym stylu. U nas spotkasz się tylko z rzetelną wyceną, która co najważniejsze nic Ciebie nie kosztuje!

To jeszcze nie koniec, bo DWCAR = zawsze atrakcyjna cena! Oferujemy osobisty odbiór aut. Także za darmo! Nawet przyjedziemy z lawetą, jeśli będzie taka potrzeba. Nie obciążymy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami. 

Złomowanie samochodów to duży trud, dlatego tak bardzo ważne jest doświadczenie i rzetelność. Nie przetrwalibyśmy na rynku tak wiele lat, gdybyśmy nie potrafili postępować fair z klientami. Nie zawahaj się skorzystać z naszych usług w Wielkopolsce!

KASACJA POJAZDÓW W WIELKOPOLSCE – ZAWSZE KLAROWNA I LEGALNA

Które złomowisko jest autoryzowane i działające zgodnie z prawem na terenie Wielkopolski? Złomowanie pojazdu jest legalne wtedy, gdy firma ma pozwolenie od Marszałka Województwa. Można to sprawdzić na stronach urzędu. Nasza działalność oczywiście ma uprawnienia, możesz to zweryfikować! Nielegalne pozbycie się auta nie opłaca się i może bardzo skomplikować życie. Kontakt z urzędem skarbowym, to pierwszy, ale nie najgorszy problem. W grę wchodzi też policja, a nawet prokuratora. Nieznany jest los takiego pojazdu. Może być porzucony gdzieś w lesie albo wykorzystany do przestępstwa. Praktykowane jest sprzedawanie samochodów na tzw. słupa. Bardzo źle to wszystko wygląda, więc odradzamy takie działanie. Lepiej być uczciwym, bo za to dostaje się nagrodę. Dzięki prawidłowemu zezłomowaniu możesz odzyskać resztę składki OC, więc po co kombinować?

CHCĘ ODDAĆ DO KASACJI AUTO NIEKOMPLETNE W WIELKOPOLSCE, CZY JEST TO MOŻLIWE?

Złomowisko przyjmie każde auto, nawet bez części czy silnika. Ograniczenie jest jedno, waga brakujących elementów nie może być większa niż 10% całkowitej masy własnej pojazdu w dowodzie rejestracyjnym. Za każdy brakujący element bądź 1 kg złomu szrot pobiera opłatę. Wynosi ona kilka, kilkanaście groszy za kilogram.

Firma DWCAR trzyma się trzech zasad:

  • uczciwość;
  • szybka i rzetelna realizacja;
  • fachowość w każdym calu.

Są to trzy fundamenty w naszej pracy na stałe wryte w nas samych. Proces złomowania auta opiera się na szacunku wobec klientów. Nie możemy pozwolić sobie na ich stratę przez złe traktowanie. Mamy swoją dumę i reputację, na którą pracowaliśmy ciężko przez wiele lat. Zapewniamy ekspresowe załatwienie sprawy. Znajdujemy się w Pońcu, 22 km od Rawicza. Zapraszamy do nas z Wielkopolski. Działamy także na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Dojedziemy do Ciebie!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]