Złomowanie auta Wolsztyn

[wpseo_breadcrumb]

DWCAR ZŁOMOWANIE AUT WOLSZTYN – SPRAWNA REALIZACJA, RZETELNA WYCENA

Nasz biznes wyrósł z rodzinnej firmy, dlatego podwaliny mamy solidne. Opieramy się na dobrych relacjach z klientami. Wieloletnie doświadczenie to mocny argument, którego nikt nam nie zabierze. Zajmiemy się Twoim autem z Wolsztyna i z wielu miejsc – wystarczy, że znajdą się w obrębie trzech województw: wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Jesteśmy skuteczni i zawsze uczciwi! Wiemy jak skutecznie działać w tej branży, dlatego u nas jest konkretnie i tanio!  Realizujemy zlecenia na bieżąco. Proces przejęcia Twojego auta przebiega w mig, zanim nie spojrzysz, wyzwolisz się od ciężaru wraku. Jesteśmy rzetelni i profesjonalni. Złomowanie samochodu pozostaw specjalistom. Nam!

AUTO SZROT W WOLSZTYNIE– U NAS ZAWSZE POGOŃ NISKICH CEN

Atrakcyjna cena w naszej firmie jest jak pogoda – jest zawsze, tylko u nas ciągle świeci słońce, a pada jedynie deszcz gratisów. Masz niedziałający samochód w Wolsztynie i nie możesz przyjechać? Od razu oferujemy Ci osobisty odbiór aut. Ta usługa jest za darmo! Laweta też jest na nasz rachunek, dla Ciebie zero opłat! Sama wycena też nic Cię nie kosztuje. Jesteśmy fair, dlatego oferujemy takie bonusy i rzetelny kosztorys. Indywidualnie podchodzimy do każdego przypadku. Złomowanie samochodów to ciężka i odpowiedzialna praca, ale mamy z niej dużo pozytywnej energii, a zadowolenie klientów bardzo nam w tym pomaga. Jesteśmy dla Ciebie. Przybywaj! 

KASACJA POJAZDÓW W WOLSZTYNIE– ZŁOMOWISKO DWCAR CZYSTE JAK ŁZA

Mamy wszystkie potrzebne pozwolenia od Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Działamy zgodnie z prawem, także dla Wolsztyna. Jesteśmy odpowiedzialni, tym bardziej że pracujemy na rzecz sprawnie przeprowadzonego recyklingu. Niebezpieczne substancje jak płyny, oleje, smary, a także paliwo i czynnik chłodniczy są poddawane utylizacji zgodnie z rozporządzeniami. Kosztuje nas to dużo pracy, ale także środków finansowych. Dlatego szarej strefie mówimy dość! Nieuczciwie czerpią pieniądze, a trujące ciecze wylewają, zatruwając środowisko. Masz duży wpływ na walkę z tym nielegalnym zaśmiecaniem planety.  Po prostu nie korzystaj z ich usług. Nie daj się zwieść większym zarobkiem wynoszącym jedynie 100 zł. Możesz mieć problemy z prawem albo z urzędem skarbowym, bo nie znasz dalszej historii swojego auta. Legalne złomowanie pojazdu to pieniądze z OC, więc na pewno warto iść tą drogą!

MOJE AUTO Z WOLSZTYNA NIE MA SILNIKA 

Brak silnika nie jest problemem, dopóki waga samochodu nie będzie mniejsza niż 90% masy własnej odnotowanej w dowodzie rejestracyjnym. Wtedy zawsze zezłomujesz auto, mając oczywiście legalną dokumentację. Za brakujące kilogramy albo elementy zapłacisz odpowiednią kwotę na szrocie. Za kilogram jest to około kilkunastu groszy.
Nasza firma to nasza duma. DWCAR jest dla Ciebie. Przeprowadzamy złomowanie bezpiecznie i z myślą o ekologii. U nas spotkasz jedynie rzetelną obsługę i szybkie realizacje. Ciągle się doskonalimy, bo zawsze możemy być jeszcze lepsi dla Ciebie! Często mamy klientów z polecenia i to dla nas kolejny powód do radości. Złomowanie auta z Wolsztyna w punkcie demontażu pojazdów w Pońcu niedaleko Rawicza. Działamy dla Dolnego Śląska, Wielkopolski i województwa lubuskiego. Dla nas odległość nie gra roli. Przyjedziemy po Twoje auto! Zadzwoń! Czekamy!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]