Złomowanie aut Wrocław

[wpseo_breadcrumb]

Złomowanie auta Wrocław

DWCAR to stacja demontażu pojazdów mieszcząca się w Poniecu na terenie woj. wielkopolskiego. Nasze usługi oferujemy mieszkańcom zarówno Wielkopolski, jak i Dolnego Śląska. Z usług naszego szrotu często korzystają mieszkańcy Wrocławia, co wynika kompleksowej obsługi i profesjonalizmu naszych pracowników. Od kilkunastu lat zajmujemy się kasacją aut. DWCAR posiada dużo doświadczenia w zakresie złomowania – cały czas udoskonalamy nasz system, aby zminimalizować czas kasacji i zapewnić naszym klientom jak najszybsze wystawienie niezbędnych dokumentów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się udzielić jak najwięcej informacji przed dokonaniem złomowania auta, aby nasi klienci wiedzieli, na czym polega cała procedura. Dlatego mimo sporej odległości od Płońca, mieszkańcy Wrocławia chętnie zgłaszają się właśnie do nas.

Profesjonalna kasacja samochodów we Wrocławiu

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Staramy się, aby nasi klienci podejmowali jak najkorzystniejsze dla nich decyzje – posiadamy zezwolenie od wojewody na prowadzenie działalności, co potwierdza kompetencje naszej stacji demontażu pojazdów. Pracownicy szrotu stale rozwijają swoje kompetencje. Potwierdzają to opinie klientów z Wrocławia, którzy skorzystali z naszych usług.

Jako firma DWCAR działamy również w formie skupu aut. W ramach pozyskiwania aut proponujemy darmową wycenę pojazdu oraz jego odbiór od sprzedawcy. Skupujemy auta w każdym stanie. Z takiego rozwiązania często korzystają osoby, których pojazdy uległy zniszczeniu w wyniku wypadku. Skup aut to ciekawa alternatywa dla kasacji samochodów, ponieważ pozwala na zarobienie dodatkowych środków.

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW – WYTYCZNE

Auto czy inny pojazd skierowany do złomowania musi być w miarę w komplecie. Bazową sprawą jest masa, która nie może być mniejsza niż 90 procent wagi własnej spisanej w dowodzie rejestracyjnym. Ta ustawa związana jest tylko z samochodami osobowymi. Stacja Demontażu Pojazdów ma możliwość domagać się co do grosza kary za każdy z brakujących kilogramów.

NA JAKICH ZASADACH DZIAŁA STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW? 

Stacje Demontażu Pojazdów muszą mieć zgodę wojewody. Zanim odda się im auto, warto to zweryfikować. Korzystanie z usług nielegalnych złomowisk czy autoszrotów nie jest dobrym pomysłem. Tylko Stacje Demontażu Pojazdów – w zgodzie z prawem – mają możność dokonać kasacji, zezwalającej na wycofanie pojazdu z ruchu i unieważnić jego dowód rejestracyjny.

Zazwyczaj nielegalne złomowiska proponuję korzystniejszą zapłatę za stare auta, około 100 – 250 złotych więcej. Jednakże transakcja tego typu jest związana z ryzykiem problemów z fiskusem. Tego rodzaju firmy zwykle kupują auta na tak zwane słupy, czyli od osób bezdomnych czy persony z problemami psychicznymi.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]