Złomowanie auta zielona Góra

[wpseo_breadcrumb]

Kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa i już nic, kompletnie nic nie można z nim zrobić, masz jedno wyjście – musisz go zezłomować. Dlaczego? Przede wszystkim w swoim własnym interesie, żeby uniknąć niepotrzebnych wydatków i niepotrzebnych kłopotów. A w tym przypadku jedne wynikają z drugich.

Kiedy opłaca się zezłomować samochód w Zielonej Górze?

Jest co najmniej kilka sytuacji, w których najlepszym wyjściem jest zezłomowanie samochodu, którego się jest właścicielem. Kiedy opłaca się to zrobić?

W sytuacji, gdy posiadany pojazd to stary samochód w kiepskim stanie technicznym. Sprzedaż takiego auta jest bardzo trudno, a czasami nawet… ryzykowna. Wyobraźmy sobie sytuację, gdy kupiec, który kupując od nas auto i nie znając wszystkich jego usterek, po zakupie jadąc nim ulegnie wypadkowi i wyrządzi sobie krzywdę. Może wówczas dochodzić od poprzedniego właściciela odszkodowania na drodze sądowej. W ekstremalnych przypadkach poprzedniego właściciela może nawet czekać sprawa karna za zatajenie przed kupcem poważnych usterek. Może nie myślisz o sprzedaży, tylko chcesz nadal jeździć swoim gruchotem? Możesz to zrobić, ale pamiętaj, że poruszanie się wyeksploatowanym samochodem może być najzwyczajniej niebezpieczne dla Ciebie i innych uczestników ruchu. Często więc nawet nie warto szukać kupca na starego grata, najbezpieczniej natychmiast go złomować. W Zielonej Górze zajmuje się tym firma DWCar.

O złomowaniu warto też pomyśleć po wypadkach , gdy stwierdzona zostaje tzw. szkoda całkowita. Oznacza to, że najprawdopodobniej samochód już nie nadaje się do bezpiecznego użytkowania. I jest jeszcze co najmniej jeden ważny argument za złomowaniem starego auta. Należy wspomnieć o tym, że w Polsce każdy pojazd, nawet taki, który zalega na posesji lub parkingu i i nie jest używany, ale nie został wyrejestrowany, musi posiadać opłaconą polisę OC. Za jej brak grożą kolosalne kary, nawet do 6200 zł!!! Zamiast więc inwestować pieniądze w grata, lepiej się go pozbyć i kupić coś młodszego, co bezpiecznie posłuży przez dłuższy czas.

DWCar przyjmuje auta na kasację w Zielonej Górze

Zezłomuj starego grata, z pozbędziesz się dzięki temu niepotrzebnego stresu i przy okazji, jeszcze na tym zarobisz. Dostaniesz kasę właściwie za nic. Mieszkasz w Zielonej Górze i nie wiesz, jak się za to zabrać? To dziecinnie proste.

Najzwyczajniej w świecie zadzwoń do firmy DWCar albo napisz maila albo znajdź nas na Facebooku a my wszystkim się zajmiemy. Pytasz: wszystkim, czyli czym? W porządku już Ci to wyjaśniamy.

Sposób kontaktu jest obojętny. Każdy jest dobry, bo każdy umożliwi ci zezłomowanie auta u nas, czyli w najlepszej i najbardziej solidnej firmie w tej branży w Zielonej Górze i okolicy. Powiedz nam, jaki masz samochód do zezłomowania, a my powiemy, ile możemy Ci za Twoje cztery kółka zapłacić. Pamiętaj, im bardziej kompletny będzie ten samochód, na tym więcej kasy możesz liczyć. Ale jeśli samochód, który chcesz złomować zdążył się już zdekompletować i brakuje w nim paru elementów, nie załamuj rąk i nie panikuj. Taki samochód też odkupimy od Ciebie. Najważniejsze, żebyś chciał się go pozbyć.

Kiedy już ustalimy cenę, a Ty podejmiesz decyzję o złomowaniu pojazdu u nas, ustalimy termin odbioru i podjedziemy we wskazane miejsce lawetą. Zatrudniamy najlepszych ludzi, wszystkim zajmą się za Ciebie, o nic nie musisz się martwić. Samochód zostanie załadowany na lawetę, nawet wtedy, gdy stoi w krzakach. Sprawy trudne to nasza specjalność, na niemożliwe do realizacji potrzebujemy tylko trochę czasu. W każdym razie samochód na pewno zostanie odebrany, a Ty od reki otrzymasz umówioną kwotę pieniędzy. Ale nie tylko.

Dokumenty potrzebne do wyrejestrowania samochodu w Zielonej Górze

Otrzyma niezbędne do wyrejestrowania pojazdu zaświadczenie o kasacji. Pamiętaj, że samochód należy wyrejestrować w ciągu 30 dni w wydziale komunikacji w Urzędzie Miejskim w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza. Mieszkańcy gmin Babimost, Bojadła, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Świdnica, Trzebiechów i Zabór wyrejestrowania samochodu dokonują w w wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej 5. Po wyrejestrowaniu należy jeszcze powiadomić firmę ubezpieczeniową, by wygasić polisę OC i odzyskać część zapłaconej składki.

DWCar posiada wszelkie niezbędne do złomowania pojazdów pozwolenia i figuruje na liście Marszałka Województwa Wielkopolskiego. DWCar działa od 12 lat na terenie trzech województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Miasto Zielona Góra i gminy Babimost, Bojadła, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Świdnica, Trzebiechów, Zabór to także teren naszego działania. Zapewniamy dojazd do każdego miejsca. szybkie terminy realizacji, miłą i kompetentna obsługę, darmowy transport auta i uczciwą cenę.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]