Złomowanie aut – Żmigród

[wpseo_breadcrumb]

FIRMA DWCAR ZŁOMOWANIE AUT ŻMIGRÓD PROFESJONALNIE I W ATRAKCYJNYCH CENACH

Centralna Ewidencja Pojazdów (CEP) podała, że w 2021 roku legalnie wykonano 485,5 tysięcy kasacji samochodów osobowych. Było to aż o 80 tys. wraków więcej niż w poprzednim roku. Są to zdumiewające liczby. Oznacza to ogromny popyt na złomowiska, ale przyciąga też niestety szarą strefę. Dlatego uczulamy klientów, aby korzystali z usług takich jak nasza, bo jesteśmy legalnie działającym punktem demontażu pojazdów. 

DWCAR to renoma sama w sobie. Uczciwość i rzetelność to wartości, które nam cały czas przyświecają. Rynek nas zweryfikował, bo pracujemy już wiele lat. Klienci nas polecają i sami do nas wracają. Jesteśmy rodzinną firmą. Świadczymy swoje usługi dla Żmigrodu i dla innych rejonów Wielkopolski, Dolnego Śląska i województwa lubuskiego. Z nami będziesz czuł się pewny, że trafiłeś w dobre ręce. Złomowanie samochodu jest dla nas chlebem powszednim, a nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji! 

AUTO SZROT W ŻMIGRODZIE – NISKIE CENY W CIĄGŁYM NATARCIU

Na Twoje auto nadszedł już czas? Złomowanie samochodów to nasza branża, my się tym zajmiemy. Odbierzemy wrak i to za darmo. Twój komfort, Twój czas – nasze zlecenie do wykonania! Laweta też Ci się opłaca, bo jest oczywiście także bezpłatna i do Twoich usług. Oferujemy osobisty odbiór aut, bo chcemy, abyś był usatysfakcjonowany w 100%! Niskich cen nigdy za mało! Wycena także jest darmowa! Nie myśl, że te koszty są gdzieś ukryte. Działamy, jak dorośli ludzie, czyli fair, zawsze! Możesz porównać nas z konkurencją, nic nam nie grozi. Atrakcyjna cena jest kluczem do naszej działalności! W Żmigrodzie nas już znają i jesteśmy zweryfikowani pozytywnie! Przekonaj się o tym sam!

KASACJA POJAZDÓW W ŻMIGRODZIE – BEZ PRZEKRĘTÓW, WSZYSTKO WPROST

Marszałek Województwa Wielkopolskiego nadał nam uprawnienia do prowadzenia naszego złomowiska. Spoczywa na nas duża odpowiedzialność i jesteśmy tego świadomi. Przestrzegamy prawa i ewidencjonujemy szkodliwe substancje i odpady. Wyjęte akumulatory składujemy w bezpiecznym miejscu na specjalnych, szczelnych paletach, które uniemożliwiają wyciek kwasu akumulatorowego do gleby. Między innymi naszym zajęciem jest także demontaż poduszek powietrznych, aby nie zrobiły komuś krzywdy przy samoistnym wybuchu. Ochrona środowiska i bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Wiele szrotów przynosi nam wstyd, bo łamie przepisy i dyrektywy. Nie wdawaj się w interesy z takimi ludźmi, bo możesz mieć później problemy z urzędem skarbowym, a nawet z prokuraturą. Złomowanie pojazdu zgodne z prawem jest wtedy, gdy otrzymasz odpowiednie dokumenty, które uwolnią Cię zupełnie od auta, bo pozwolą Ci na wyrejestrowanie w Urzędzie Komunikacji. To daje Ci profity, czyli odzyskanie reszty pieniędzy ze składki OC. Jesteś z Żmigrodu? DWCAR jest dla Ciebie, zawsze i wszędzie!

DOWÓD REJESTRACYJNY LUB KARTA POJAZDU WYPAROWAŁA GDZIEŚ W ŻMIGRODZIE, CO DALEJ?

Nie musisz się tłumaczyć, z jakiego powodu nie masz tych dokumentów. I tak zezłomujesz auto. Podejdź do Urzędu Komunikacji z odpowiednim oświadczeniem o ich nieposiadaniu lub zaświadczeniem z policji o ich kradzieży albo zatrzymaniu. Jeśli auto nie zdążyło być zarejestrowane na Ciebie, to jest potrzebny dokument potwierdzający, że to Ty jesteś jego właścicielem. Auta firmowe powinny mieć wydruk z KRS-u. Jeśli nie jesteś jedynym właścicielem, powinieneś dołączyć pełnomocnictwo od wszystkich, którzy są też posiadaczami, a nie ma ich z Tobą. Na koniec dostaniesz dokument, który umożliwi złomowanie auta, także w Żmigrodzie.

DWCAR:

  • D jak dążenie do doskonałej współpracy z klientem;
  • W jak wybitni profesjonaliści;
  • C jak ceny, niezmiennie niskie;
  • A jak asy w rękawie w postaci darmowego dojazdu i szybkiej realizacji; 
  • R jak rodzinny interes, to zobowiązuje!


I wszystko jasne! Pracujemy dla trzech województw. Dojedziemy wszędzie! Z nami się nigdy nie przeliczysz, zadzwoń!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]